in

Sklenice v močáku 🇹🇳

Pacientka se dostavila na oddělení urgentního příjmu nemocnice Habib Bourguiba v Tunisu a stěžovala si na příznaky zánětu močových cest.

Uvedla, že zánětem močového měchýře (cystitida) trpěla již několikrát, ale nikdy nebyl léčen.

Žena neměla v moči žádnou krev ani netrpěla močovou inkontinencí, uvádí se ve zprávě.

Měla však abnormálně zvýšený počet červených krvinek, což naznačovalo, že tělo již delší dobu bojuje s infekcí.

Pokud se močový měchýř úplně nevyprázdní, začnou vznikat močové kameny. Příčinou bývají třeba záněty močových cest a katétry. Častým onemocněním, které spadá do skupiny močových kamenů, je tvorba ledvinových kamenů zvaná jako nefrolitiáza. Tyto krystalické shluky vznikají přímo v ledvinách z minerálů rozpuštěných v moči.

Mohou však vyrůstat i kolem cizích předmětů usazených v močovém měchýři – třeba kolem sklenice o kterou ve zprávě jde.

Slečna údajně před čtyřmi lety pravidelně používala skleněný pohár jako sexuální hračku. Ve zprávě se dále uvádí, že si skleničku zasunula do močové trubice místo do pochvy.

  1. V současné době domlouvám poslední detaily svého záchraného plánu pro Ukrajinu. V podstatě spočívá v tom, že nabídneme Putinovi, že když přestane útočit na Ukrajinu a stáhne se z jejího území, bude moci v rámci „zachování si tváře a drsnosti“ zaútočit zcela beztrestně na slovensko a dělat si tam úplně co chce. Naprosto, zcela co chce. A budeme všichni spokojeni. V současné době čekám na podepsání tohoto tzv. Královo plánu generálním tajemníkem NATO a ministrem obrany Ruské federace a poté se jede naostróóó. První fáze plánu bude zahrnovat evakuaci slovenek, které samozřejmě musí být ochráněny, jednak protože je to správné, jednak protože je tak budem moc prcat. Slovenky budou evakuovány do sousedních států – ty hezké a mladé k nám, staré a buřtice do Polska a retardované + cikory do Orbánlandu. A pak to začne. Nedovedete si, mí čobolštví přátelé, představit, jaké peklo na vás nasrané a retardované ruské jednotky rozpoutají. Už se těším! 🙂

Barbie u Pyjéra 🇨🇿🇫🇷

🇷🇺 Rusáci vs. ukrajinské drony 🇺🇦