in

Miss Krym 2022 🇷🇺

V Sevastopolu se konala soutěž krásy Miss Krym 2022, kterou záhadně vyhrála 34letá Olga Valeeva ze Simferopolu.

https://instagram.com/olga_rijjylya

Ohodnotit příspěvek

-208 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. LOOOL hele kočíku ty seš fanda 🇺🇦 nebo Proč ty osobní popisky? Simferopol je hlavní město Krymské autonomní republiky, sporného území považovaného za část Ukrajiny…ale od Krymské krízy ovládaného Ruskem. Jooo ty liberální nácku ty bys chtěl putina a celé rusko vidět někde v dolech že jo…uvědimuješ si co by to znamenalo pro nás všechny? Ale komu to vyprávím, kreténům na netu…zdechnite piče

  2. Jeden starší kámoš, jelikož jeho manželka je už megera po přechodu, co neprcá, protože je suchá jak cesta, tak si pořídil mladší milenku, na fotce taková ta drahá vystajlovaná čubka, zato když jsme byli u ní na návštěvě, tak nenalíčená příšera. Pořád jsem měl nutkání se kámoše zeptat „ty vole, proč zrovna tohle ?“, ale byl jsem raději zticha.

  3. Ona soutěžila i Marfuša z Mrazíka ? Akorát se pár dní válela v solárku a nechala si napíchat držku podle tradičního ruského nevkusu,asi aby orál členům poroty stál za to a hlavnímu sponzorovi nastavila zezadu (zepředu by ji diskvalifikovali ještě před soutěží). Každopádně má jednu výhodu, když se vedle ní ráno probudíte, víte s jistotou, že ten den už vás nic horšího potkat nemůže.

Zásah mexické policie 🇲🇽

Drogová válka v Mexiku #7 🇲🇽