in ,

Epilepťák 🇵🇰

PÁKISTÁN: Smrt následkem silného epileptického záchvatu spojeného s halucinacemi.

Ohodnotit příspěvek

25 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Epilepsie spojená s halucinací? Epilepsie je elektrický výboj který se šíří mozkem. Podle toho kde vznikne se odvíjí prvotní příznaky. Pokud se ale nepřenese na celý mozek a zůstane v ohraničené části nemusí docházet ani ke křečím tzv. Petit mal.
    Takže klidně může mít pouze zrakové halucinace a nic se dal dít nemusí nebo to přeroste v grand mal.
    Otázka spíše je proč zemřel? Možná že důvodem epileptického záchvatu byl nádor na mozku nebo mrtvice. Mohl trpět arytmií … těžko soudit. Vzhledem k tomu že se točil doprava i očima tak měl začátek záchvatu v levé hemisféře. Pravděpodobně v temporální neboli spánkové části mozku… Proto měl tu auru kterou asi vyhodnotil jako strašidlo? Chápu že je to pro vás curaky složitý…

    • Měl bys vidět, jak a kde plní barely Fontána. V Dubé za Kokořínem je taková zapadlá stáčírna, kde cca půl kiláku vzdálené čerpadlo tahá obyčejnou vodu z podzemního vrtu potrubím do nádrže v baráku stáčírny, tam jen jeden až dva maníci použité barely vypláchnou, naplní z té nádrže a jde to na expedici do dodávek a kamionů. Je to jen větší verze, jako plnit vodu ze zahradní studny s čerpadlem hadicí rovnou do nádoby.

Požár v továrně na hliník 🇪🇸

Přistižení kapsáři 🇪🇸