in

Teroristický útok v kostele 🇳🇬

Obsah tohoto příspěvku je pouze pro registrované uživatele.

Ohodnotit příspěvek

-75 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Kdyby křesťani nebyly takové srágory, tak se zorganizují a uspořádají trestnou reciproční (u negrů bych to křížovou z úcty k historii raději nenazýval) výpravu na slimáky i do mešity a pokosit to tam úplně stejně, ne-li víc ve smyslu oko za oko, zub za zub, to jediné na slimejše jakž takž platí a ne dle toho přizdisráčského oni do mě kamenem, já do nich chlebem, miluj i svého nepřítele a podobné pámbíčkářské kydy.

      • bůh je, je skovaný v měsíci a dívá se na nás a pozoruje jak mravence a hlídá jen abychom se nevybombardovali atomovkama. A jinak nás nechává a pozoruje jak se rozvíjíme. Nemá z toho pocity, nedokáže rozlišit jestli je to dobře nebo špatně. Jen si řekne: „hmm pozoruhodné“. Ty si myslíš že v jiné galaxii na jiné planetě se to nemydlí o přírodní zdroje? O samice? O víru v mimozemšťany? Celá příroda je krutá a každej tu bojuje za svůj životní prostor a možnost rozmnožit svůj genofond. Tak to prostě je a je blbost chtít po nějakém mimozemšťanovi aby zasáhl a zachránil lidstvo od utrpení. To není podstatou jeho existence. Jeho podstatou je zjistit, jestli má cenu tento druh na této planetě udržovat a rozvíjet pro mezihvězdnou spolupráci a nebo nás zlikvidovat jednou provždy jako slepou vývojovu větev. Některé kanály tvrdí, že jsme už sedmou verzí člověka.

  2. A ted mi rekni… ktery buh by tohle v jeho svatostanku dopustil? Nabozenstvi je mor a hovadina pro tupce, ktery nevedi co se zivotem.
    Katolik nebo krestan se obraci ke knizce plne pohadek, ktera uz byla nejmin trilionkrat upravena a prepsana aby se to hodilo nejvetsi zdimacce na prachy a organizaci pedousu – vatikanu.
    Muslim by zase bez kalachu a ropy byl jen obycejna vopice z pouste, v tomhle pripade z pralesa.

  3. Kdybych chtěl bejt cynik, řekl bych, že šli do kostela hledat boha a ted už jsou u něj. Zvláštní, že tohle bůh ve svém svatostánku dovolí, aby se jeho ovečkám stalo. Nicméně je to další důkaz toho, jakej je islám náboženstvím „míru“. Lituju všech lidí, kteří žíjí pod strachem vlastním pudů v zajetí jakýhokoli náboženství.

Drama v lese 🇨🇦

Poslední zápas 🇿🇦