in

Zbitá prodavačka 🇺🇸

Arizona, USA: 33letý černoch brutálně zbil 22letou prodavačku v obchodě s mobilními telefony Cricket Wireless ve Phoenixu a poté si ze zadní části odnesl peníze a několik přístrojů. Útočník je již ve vazbě a čelí obvinění z loupeže a těžkého ublížení na zdraví.

Ohodnotit příspěvek

-85 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. LOOOL kde ste teď vy zástanci černých hord? Tahle rasistická bílá čubka evidentne toho tmavého pána vyprovokovala…a ještě mu ani nedala análek…on si jen bral co je právem jeho, tak jak to dělá 🇺🇦 jooo ahaaa ale v tom boji nevidíte podstatu enom účelová videa…vy kokutci 🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕

    • Jak píše server zbrojnice.com s využitím statistiky z roku 2014, „54 % amerických okrsků nezaznamenalo žádnou vraždu, zato 54 % vražd se stalo ve 2 % okrsků. Nejhorších 5 % okrsků má 47 % populace, ale stane se v nich celkem 68 % vražd. Ale i v těchto samotných okrscích se většina spáchaných vražd stane na velmi úzce vymezeném prostoru.“ Tím vymezeným prostorem jsou obvykle ghetta prolezlá drogovou kriminalitou.

      Když si odmyslíme tradiční bašty zločinu v zemích Latinské Ameriky, Karibiku, bývalých států Sovětského svazu nebo třeba nebezpečný Afghánistán a evropskou Černou Horu, je žebříček civilizovaných zemí pro Spojené státy skutečně velmi nepříznivý: V USA zemřelo v roce 2021 okolo 37 200 lidí v souvislosti se střelnou zbraní. To zemi řadí na druhé místo na světě hned za Brazílii, která loni pohřbila 43 200 obětí střelby. V těchto počtech jsou zahrnuty všechny oběti, tedy i sebevraždy a nehody či neúmyslná zabití.

      Problém je, že drtivá většina těchto činů proběhla na území, kde je držení zbraní civilním obyvatelstvem omezeno vydáním povolením úředníka.

  2. Už jsem to sem asi psal ale buďme upřímní. Evropané měli zůstat v Evropě a tu si bránit ne jezdit do Ameriky a tam zabíjet původní obyvatelé. Pak si tam v řetězech natahat Afričany. Kdo seje vítr sklízí bouři. Dnes už budeme těžko soudit kdo je či není v právu. Prostě silnější vítězí a nebo chytřejší či bohatší atd .. tenhle moc chytrý nebyl ale odvaha a bláznovství mu nechybělo. Je to problém všude…nebýt USA a Británie tak dnes je v Afghánistán a Íránu socialismus. Sýrie je Asada a Libyi má pevně v rukou kaddafi. No a v Iráku by nejspíše stále vládl Saddám. Nebyla by uprchlická krize a migrace muslimů do EU. Islámský stát by neexistoval. Jak říkám za většinu problémů si můžou bílí sami. Je mi to líto ale je to tak.

Mikrospánek 🇮🇳

Přítelkyně v kufru 🇮🇳