in

Somálští džihádisté v akci 🇸🇴

Obsah tohoto příspěvku je pouze pro přihlášené uživatele.

  1. Právo šaría, jasně, prý i u nás fungovala nějaká organizace, která chtěla zakomponovat tohle „právo“ do našeho systému. Ty vole, jak může bejt někdo tak vymaštěnej, že by to chtěl dobrovolně někde implementovat, tyhle zasrance někde oplotit s těmahle opicema v Somu a ať si tam krásně žijí spolu. Sračky sračkám, konec hlášení.

  2. Až začnou tihle fanatici dělat značný bordel i ve vyspělém světě, logicky to bude mít za důsledek, že nastane doba, kdy se lidi naserou a budou to brát při křížových výpravách jak čert Židy pod heslem muslim = kulka do palice. Jenže to už bude s křížkem po funuse, důležitá je prevence, což dnešní dobroserové, pseudohumanisti a sluníčkáři nechápou.Kam to vede, viz Německo, Švédsko, Francie, kde se dá pořádek zjednat už jen zbraněmi a represemi. Se slimáky je to jako s Rusy, musí mít strach, jinak jsou nebezpeční.

  3. Díky západní politice jde projekt evropského chalífátu zdárně kupředu, takže za pár let se můžeme na totéž těšit i u nás. V důsledku západních sankcí na Rusko je nejen nedostatek obilí, ale hlavně nedostatek hnojiv, bez kterých dnes už prakticky nic nevyroste. Následný hladomor v Africe (ještě větší, než je tam už teď) dá do pohybu takovou migrační vlnu z Afriky, že rok 2015 nám proti tomu bude připadat jako parta turistů na výletě… Kdyby chtěl někdo pindat o blokování Ukrajinského obilí Ruskem, měl by si uvědomit, že z celosvětového obchodu s obilím je ta ukrajinská část jenom malý zlomek. Navíc Ukrajina by mohla obilí vyvážet přes Bělorusko, jenže nemůže, protože sankce…

IMG 20220614 204118

Poslední výdech 🇧🇷

IMG 20220615 074748

Vražda jedním úderem 🇺🇸