in

Občané ČSFR vs. Policie 🇨🇿

Policisté z Duchcova se snažili osobně doručit soudní dokumenty muži z Želének na Teplicku.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009977987545

 1. Do hajzlu už! Tihle vysírači, kurva, taserovat do ksichtu všechny. Copak dostal za psaní? Že se má dostavit, protože řídil někde ožralej, nebo že nezaplatil pokutu? Tihle vysírači mají právo akorát tak držet hubu, jejich drzost je bezbřehá. Ty vole, chceš jen doručit dopis, na minutu práce, a namísto toho se půl hodiny dohaduješ s nějakou amatérskou ústavní právničkou, která si za třicet let nestihla všimnout, že federativní republika už neexistuje.

 2. Tvl hoši 😀. Řezání hlav, humus, špína, šít a smutný věci všeho druhu tady, dejme tomu. Lidi sou lidi, někteří zvěř, žijící ve středověku nebo chudáci, maniaci atd… To všechno beru. Ale tady té, nevím co to je, jak to individuum nazývat? Prvok? Tak tady tomu hovnu, se kterým si dal někdo práci a počal to, v bolestech porodil a vypiplal, bohužel se nepovedlo. Bych přál nějakej životní průser, kdy bude potřebovat jakoukoliv pomoc, kterékoliv složky působící pod záštitou ČR, a aby jí nebyla poskytnuta. Jak může zem takovej odpad nosit 🤦

 3. Jak jsem si tak prohlédl ty odkazy na FB, tak pindě zadržet OP, odebrat volební právo i svéprávnost a nasadit medikaci v příslušném zdravotnickém zařízení s dveřmi bez klik. To už je jak v USA, tam většina psychicky nemocných pobíhá volně po svobodě, jelikož si neplatí zdravotko a tak nejsou tito jedinci podchyceni k příslušné léčbě, případně hospitalizováni v patřičném zařízení.

 4. Tvl. co tam s ní diskutují o píčovinách. Jste povinen na vyžádání prokázat svoji totožnost. Nemáte platný doklad totožnosti ? Nemáte žádný doklad totožnosti ? Tak budete ihned předveden na služebnu pro zjištění vaší totožnosti, na to máme 48 hodin a tuto dobu strávíte v zajišťovací cele. S tou pindou bych se vůbec nebavil, mele akorát nesmysly a sračky, asi si myslí, že je právnička 😛 😀 Když pracují u policie takoví joudové, co si nechají srát na hlavu, není divu, že si s nimi kdejaký loser vytírá prdel.

 5. kdyby někdo chtěl setřít samozvané občany ČSFR…

  Článek 42 Listiny základních práv a svobod
  (1) Pokud Listina používá pojmu „občan“, rozumí se tím státní občan České a Slovenské Federativní Republiky.

  Článek 12 Ústavy
  (1) Nabývání a pozbývání státního občanství České republiky stanoví zákon.

  Zákon č. 40/1993 Sb.Zákon České národní rady o nabývání a pozbývání státního občanství České republiky
  § 1 Obecná ustanovení
  (1) Fyzické osoby, které ke dni 31. prosince 1992 byly státními občany České republiky a zároveň státními občany České a Slovenské Federativní Republiky, jsou od 1. ledna 1993 státními občany České republiky.

 6. Holka to myslela dobře, ale nebudou žádné následky, policie nemusí vůbec nic, tento materiál skvěle poslouží jako důkaz, že se to snažili doručit, borec to odmítl, čau. To je policie a policie není od toho aby řešila filozofické debaty nad ČSFR. Od toho je soud, kterému se vrátí předvolání a borca nechá předvést donucovacími prostředky i kdyby právnička protestovala jak chtěla. Ve finále se najde nějaký třicet let strarý zákon, kde bud enapsaný, že česká republika přebírá všechny práva a povinnosti k občanům ČSFR a paní právnička bude se základní listinou práv a svobod v prdeli, protože defakto nebude porušena. Je to stejný jako když na pozemku máte energetické zařízení vybudované před rokem 2005, sice na katastru zapsáno nic není, ale na pozemku máte věcné břemeno ze zákona. Takže tak.

Vážná nehoda v ocelárně 🇵🇰

Usmrcen slzným granátem 🇪🇨