in ,

Usmrcen slzným granátem 🇪🇨

EKVÁDOR: Muž trefený do ksichtu policejním slzným granátem během demonstrace ve městě Puyo. Policie se k jeho smrti vyjádřila ve smyslu, že zemřel po výbuchu podomácku vyrobeného výbušného zařízení. V zemi se už devátý den tvrdě protestuje kvůli zvyšujícím se cenám pohonných hmot a dalšího zboží. Ministr vnitra Patricio Carrillo ve středu uvedl, že šest policistů bylo zraněno, osmnáct se jich pohřešuje a osmnáct služebních vozidel bylo zničeno. Tři demonstranti byli zatčeni a dva již zemřeli.

Ohodnotit příspěvek

24 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Ceny zboží nerostou .. to jen klesá hodnota toho čím za ně platíme. Pokud by jste oceňovali zboží skrze například zlato a ne skrze měny tak by jste si všimli že ceny ve skutečnosti v čase spíše klesají. Až lidem dojde že není v pořádku pracovat za něco co někdo jiný může tisknout tak svět bude možná o něco lepší. Jesli chcete nic neděláním pomalu ale jistě zbohatnout tak své peníze investujte do něčeho co vlády nemůžou tisknout. Respektive vyměňte ty papírky za něco co má omezený počet a zároveň za něco čeho nemůže přibít libovolný množství jen kliknutím do klávesnice. Zlato , nemovistosti , Bitcoin / Ethereum a další investice někdo jiný nemůže jen tak z ničeho vytvořit a je zapotřebí skutečné práce a proto je nikdo nemůže lehce znehodnotit. Říkáte si ale vždyť všechno teď klesá tak proč investovat..no protože ten pokles je dočasný.. jenže peníze jako dolar nebo Česká koruna a další jdou pomalu a jistě na nulu jako všechny měny historie. Držte si klobouky a investujte.. bude hůř.

  2. Cože? Před 55 minutama řekl Fiala, že ostatní země v EU jsou v pohodě a že se máme k nim víc navázat. Mám to chápat tak, že máme jít do ulic jako Španělé ?
    proč není v České televizi nic o protestech ve Španělsku? Proč to není na Seznamu.cz ? Přece to jsou ty neobjektivnější zprávy a nikdy by nám přece nelhali a nikdy by nám nic nezatajovali. Oni jsou ti nejlepší a čistější než nejčistší křišťál.

Občané ČSFR vs. Policie 🇨🇿

Nevyprovokovaný útok v LA 🇺🇸