in

Vyhodil z okna granát 🇺🇦

Dnipro, Ukrajina. 54letý muž vyhodil granát z okna svého bytu v 7.patře panelového domu na dole si hrající děti. Výbuch zranil nejblíže stojícího 11letého chlapce, který musel být hospitalizován. Muž byl údajně opilý. Při prohlídce bytu, policie našla další dva granáty a nějakou munici.

Ohodnotit příspěvek

-17 Hodnocení
Líbí Nelíbí

Napsat komentář

  1. Dnepropetrovsk, Banderistan. Zelenského amnestiou prepustený vrah potetovaný obrázkami Stepana Banderu na vajciach a hákenkrajcom na pravom ramene a bruchu práve vyfasoval granáty a spitý ako mužik chtiac vyskúšať si, či sú funkčné, s výkrikom „Sláma u kravína“ jeden vyhodil oknom. Granát našťastie spadol do jamy s mŕtvolou nedávno zastreleného opozičného špióna, kde nebožtíka rozmetal na cucky, jedna črepina nanešťastie zasiahla 11 ročného chlapca neďaleko hrajúceho sa na ukrajinského hrdinu, banderovca napichávajúceho na vidly malé nemluvňa podla Volyne a zranila ho priamo do guliek, za ktoré vešali banderovci malých chlapcov, takže chlapec bude doživotne impotent. Sláma u kravína!

  2. Obranný tříštivý ruský granát též zvaný jako citron 🍋 v dětství si pamatuji jak po nás jeden starej exot házel petardy z paneláku. Člověk by řekl že bude normální. Jeho stará prodávala ve školním bufetě ale když si tak vzpomínám že to byla bachyně jak sviňa a to samé jeho dcera. Měl asi mindrák že to musí prcat tak si ho vybíjel na děckách. Doma by mu stará flákla a bylo by po řeči! Jo kurva sídliště ty jsou plné příběhů!

Double K.O. 🇹🇭

David Dubnickij 🇺🇦