in

Aktivisté zablokovali dopravu 🇩🇪

NĚMECKO: Klimatičtí aktivisté z hnutí „Poslední generace“ zablokovali dopravu v celkem deseti částech Berlína. Důvodem je nová těžba ropy v Severním moři.

Ohodnotit příspěvek

-49 Hodnocení
Líbí Nelíbí

 1. Ty vole já tomuhle prostě nerozumím. Sere mě, co se děje s klimatem. Sere mě, že se řešej auta a vypíná se jádro, když by úplně stačilo omezit množství metanu v atmosféře (narozdíl oproti CO2 je mnohonásobněkrát horší skleníkovej plyn, na druhou stranu jeho částice se rozptýlí po cca 7 letech).

  Tyhle kokoti, než aby udělali něco užitečnýho, tak zablokujou dopravu, což řeší úplný hovno. Co kdyby v tý koloně musel někdo do nemocnice, nebo tam byla těhotná ženská. Prostě tenhle zkurvenej styl protestu mě strašně sere. Navíc to je vždycky banda ubrečenejch padesátikilovejch čůráků, který v životě hovno dokázali.

 2. Jen taková osobní vsuvka. Dneska jsem jel po Mnichově a najednou jsem zůstal ve stojící koloně. Pět minut, deset.. Pak se jdu podívat víc dopředu a co tam nevidím? Přesně tyhle čůráky. Pak to policajti rozpustili. A teď to vidím tady, akorát z Berlína. V těchto případech by to chtělo povolit nepřiměřené násilí, po pár úderech by si jistě aktivismus na silnicích líp promysleli. Mrtki zastraný.

 3. Ona ta myšlenka nepoužívat tolik fosilních paliv samozřejmě špatná není, ale jediný čeho docílí tyhle jelita je to, že lidi je začnou nesnášet ještě víc. Přitom by si čůráčci měli uvědomit, že lidstvo k tomu prostě spěje samo a přirozeně a je to prostě vidět a hlavně v Evropě. Jenže samozřejmě nejde to udělat za pár měsíců či let a musí to být přirozený proces. Planeta se určitě otepluje, ale poslouchá někdo třeba vědce, který mají jasný důkaz, že na této planetě už bylo i tepleji? Není to sakra nějaký koloběh dob ledových atd.?

 4. Ať si vezmou čluny a jdou někam do přístavu zatarasit nějakou kontejnerku, která spalováním mazutu vypustí do ovzduší nesrovnatelně více emisí, než těch několik aut s bezolovnatým palivem a všemožnými filtry, které zablokují. Ale to už by bylo příliš námahy pro dětičky a nejspíš by to těžce odskákali, protože zablokovat loď, která převáží miliardy dolarů a každým prodlením naskakují milionové penále z prodlení, to už by nebyla taková sranda. Radši nasírat normální lidi jedoucí do práce, kteří se mají dovoleno akorát vztekat.

 5. S inflací klidně 20 – 30 procent půjde eko lajf jako po máslíčku (lol). Rozčilujou mě akce, které jsou z pohledu veřejného mínění kontraproduktivní. Vzbuzuje to ve mě obrovskou nedůvěru, postrádá to komplexnost a řešní. Jak mám důvěřovat někomu, kdo upozorní na problém, ale nenavrhne řešení? Já chci slyšet ty návrhy na řešení. Myslím, že jdou názory prosazovat méně agresivní formou, která bude oproti tomudle bordelu na silnici přínosná.

 6. Uplne k hovnu povl, kterej ani nemaka, proto muzou zhorsovat zivot normalne pracujicim.
  Jen si neuvedomujou, ze aby opravdu byli nejak prospesny klimatu, tak jen tyhle vymasteny kundy zablokuji dopravu, kde se udela kolona a kazdej stoji na volnobeh.
  Gratuluji !! Par dementu opet zachranilo svet. Namisto aby treba zacali hromadne pachat sebevrazdy. To by na sebe urcite upozornili vic, nez kdyz si par debilu kecne na silnici.

Smraďoch na gauči 🇺🇸

Nahé amatérky #6 🌍