in

První pilotka u PČR 🇨🇿

Rozhovor s Nikolou Tarasovičovou, první pilotkou u Letecké služby Policie ČR. Nyní ji čeká dvouměsíční seznámení s novým modelem vrtulníku, po kterém se jako kopilotka začne účastnit služebních letů.

Ohodnotit příspěvek

51 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Čubka, která se dá k policii, měšťákům, vojákům, ochrance atd. a není to ze zoufalosti (protože jinak nic neumí nebo je úplně vymletá) nebo kvůli prachům (protože jinde by ji pro neschopnost nevzali a kurvit se či jít vytírat hajzly je až ta poslední možnost), tak to vždy má v palici hozené jinak. Tyhle typy mají rády pořádek, disciplínu, když musí držet danou lajnu a někdo rozhoduje za ně, takže v posteli jsou to zpravidla submisivní děvky, na které se musí drsně, tvrdě a nekompromisně.

  2. Kopilotka ? Tak to skoro na nic nesmí sahat s vyjímkou vysílačky, kterou komunikuje, hlídá trasu na mapách, sleduje stav stroje na budících a dělá všechen ten oser okolo, jen stroj neřídí, nestartuje, nepřistává. Při startu a přistání sleduje okolí, lidi, dráty a tak. V případě průseru má za úkol zavolat o pomoc a jen se držet a modlit.

Sejmutá kokosem 🇲🇾

Únik jedovatého chlóru 🇯🇴