in

Masová střelba na průvodu 🇺🇸

4.července 2022, Illinois, USA: 21letý Robert E. Crimo III. spustil střelbu ze střechy do průvodu ke Dni nezávislosti v Highland Parku na předměstí Chicaga a zabil 6 lidí a dalších 36 zranil (ve věku 8-85 let). Crimo alias Awake the Rapper je rapper, který má na svém profilu na Spotify měsíčně 16 tisíc posluchačů a jeho majetek je odhadován v přepočtu na 2,4 milionu korun. Na střelbu zareagovalo přes 100 policistů z různých agentur. Crimo přestal střílet, když se k budově přiblížili strážci zákona, a utekl z místa činu. Zatčen byl po 8 hodinách a vzat do vazby.

Video ze zatčení:

  1. Dalsi potrat strilejici po chudacich…kdyby sel vystrilet bilej dum tak mu smeknu,takhle mu ale preju nejakyho negra s obrim curakem na cele.Chapu lidi jako Che Guevara ty bojovali za nejaky ideal,svuj smysl.Jeste s temer vypichnutyma ocima dokazu pochopit lidi jako Breivik nebo strelec v mesite ale tyhle curaky ty nepochopim…mam podelanej zivot za coz si muzu sam tak du a postrilim par neznamich lidi…ty vole v prvnich dvou pripadech ktery jsem zminoval je tam nejakej cil,ideal,smysl nazvete si to jak chcete ale tady jen protoze sem hovado ? Tvl to bych radsi skusil nejakou velkou loupez to by mi aspon zajistilo dobrej zivot pokud by akce byla uspesna ale ne curak co ma skurvenej zivot de veme pusku postrili par nevinych lidi a jeste se ani nezabije takze dozivoti ve vezeni kde bude mrdaci panenka…to si chlapecek hodne polepsi….teprve pozna skurvenej zivot nez se obesi xD

  2. Vypada ze je mix a ma Japonske predky… O to vic to boli… Jinak, strilet do lidi a ted fakt neresim barvu kuze na jednom z nejvyznamejsich USA svatku, kdy si lidi co jsou patrioti pripominaji svou narodni hrdost (nehlede na barvu kuze!) je teda fakt zverstvo ultimatni… Sam bych mohl vypsat slohy svych nazoru na multikulti, rozdily mezi rasami, oslavovani priteplene odchylky apod… ale seru na to… A takovych pripadu bude jen a jen pribyvat, protoze se vzdy najdou jedinci, kteri se nespokoji s abnormalnosti dnesni doby….

Nepovedené přepadení 🇧🇷

Rozvodněná řeka 🇨🇭