in ,

Smrt po zásahu elektrickým proudem 🇻🇳

Sloup elektrického vedení pod napětím a jeden neposedný vietnamec. Muži se po zásahu proudem zastavilo srdce. Obyvatelé vesnice již několikrát volali po přemístění sloupu, aby k podobným incidentům již nedocházelo. Bohužel však bez odezvy.

Ohodnotit příspěvek

45 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Probíjející sloup se začne odpovědnými úřady řešit teprve až to rozhodí sandál nějakému papalášovi nebo jiné důležité osobě, obyčejný žluťák nikoho nezajímá a vsadil bych se, až tohle bude vyšetřovat policie, jestli vůbec, tak jak je v těchto zemích běžné, spraví to kartón cigár vyšetřujícímu od odpovědného úředníka a pohoda. Nějaký mrtvý, takových bylo a bude, v jejich mravenčí mentalitě jedinec nic neznamená a nikdo si nechce přidělávat práci s paírováním, mrtvému to stejně nepomůže.

  2. Co se týče první pomoci, nějaká masáž srdce a podobně, co se tu učí už na škole, už od Slovenska na východ je to naprosto neznámý pojem, natož v těchto zemích, vrcholem první pomoci je, jestli někdo dokáže zavolat sanitku, která třeba přijede až za hodinu, pokud vůbec. Na jejich poměry už reakce odkopnutí od sloupu je na tamní poměry na metál.

Popravy Islámského státu #5 🇸🇾

Selhání brzd 🇺🇲