in , ,

Konflikt ukončen bodnutím 🇦🇺

AUSTRÁLIE: Smrtí 24letého muže (na fotografiích) skončila rvačka mezi dvěma skupinami na vlakovém nádraží v Brisbane. Na nástupišti vlakového nádraží byli krátce poté nalezeni tři muži – 20letý byl již obviněn z vraždy, další dva ve věku 20 a 21 let byli propuštěni bez obvinění.

Ohodnotit příspěvek

34 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Já jsem tak strašně rád, že v ty naší zaprdeny xenofobní republice nemáme tyhle mrdky. Když to vidíš od německá po francii a i další země, kde je chtěli zapojit svedsko, Nizozemí apod. A jak dopadli. Odlouceny lokality kde se každý boji, zvýšená trestná činnost, znásilnění, prodej drog atd.

    Na tohle platí jenom bič, nic jiného. Chtějí pekny kundy, drahý mobily, značkový boty ale práce se boji.

    • on v tu chvili ztratil vedomi…mozkova smrt prichazi az pozdeji…v pdstate se uvadi ze po peti minutach od preruseni krevniho toku/nezasobovani kyslikem do mozku se zacinaji dit nevratne zmeny…odumirani…ale to se deje nejakou chvili neni to na vypinac…prvni odchazeji ty vnejsi struktury jako seda kura mozkova…a postupuje to dovnitr az vyhasne i mozkovy kmen…ten se stara i o reflexy…proto tady bylo casto videt treba pri bourackach nebo sebevrazdy jak se to telo zacne nejak hybat….dychat pulka tela etc…to jsou ty reflexy ktere jeste funguji…ale uz nejde o zivot v pravem slova smyslu…
      ja sem jednou zazil klinickou smrt…a skutecne se ti…pokud mas mozek pohromade…nutno podotknout…(;…prehravaji nejaky veci z tvyho zivota….kratke utrzky „zaberu“…“fotky“…trochu to pusobi jako nejaka snova strihova cast uzita nekde ve filmu…ale ty u toho uz nejsi vedomne a nemuzes si to svym vedomim nejak obhajit pokud se ti prehrvaji i veci na ktery nejsi hrdy…(;.

Selhání brzd 🇺🇲

Čubky z redditu #6