in

Mia Piper 🇷🇺

Obsah tohoto příspěvku je pouze pro registrované uživatele.

Ohodnotit příspěvek

39 Hodnocení
Líbí Nelíbí

Napsat komentář

  1. Tvl ten ruskej ubozak na ni teda moc ty čalamady nevymacknul. Rusky jsou sice nafrneny pici, co si myslej ze nad ne neni. Ale kdyz neprijedou do evropy a neklofnou nejakyho prachace, skoncej budto v pornu nebo na nejaky vesnici prave s takovym ivanem. Ale na mrdacku to je dobry. Hypoteku s ni nicmene mit nechces, takze ji aspon poradne zestrikas drzku a pak to smejes chcankama.

  2. Opět jsem si nedokázal nevšimnout příspěvku realfesaka. On není schopný vyplodit něco smysluplného, vtipného ani hodnotného. Absolutní loser. Navážet se do Slováků, Rusů, nácků, prohlašovat nesmyslný ptákoviny absolutně netušíc co ta jeho pomatená makovice vypouští do světa. Jeho jediný štěstí je, že náš stát takové jako on chrání. V Brazílii by mu alespoň prostřelili ruce nebo Talibanci usekli hlavu a podpálili ho. Opravdu by mě zajímalo čím se živí ale tak nějak všichni tušíme, že to bude sináček zbohatleho tatínka, co vždycky všechno dostal až pod nosánek.
    Takové hrdiny mám rád. Ty odvedený ruský kluci měli víc odvahy než tenhle internetovej troll. Bylo by fajn si zatancovat ve sprše.

Děsivý návrat domů 🇨🇳

Nehoda Boosteru 7 🇺🇸