in

Jak se dostat na zavřenou služebnu 🇨🇿

21.července 2022, Praha, ČR: Včerejší večerní incident před jednou z pražských policejních stanic.

Ohodnotit příspěvek

69 Hodnocení
Líbí Nelíbí

Napsat komentář

 1. Téměř vždy jsem na straně policie, ale tohle je dobře zamindrákovanej blbeček. Už u prvního odstrčení bude mít doufám u komise zle. Nemluvě o těch dalších útocích a dvou pěstích. Asi zapomněl, že není před barem, ale služebnou a má na sobě uniformu,
  Tomuhle blbečkovi přeju hodně rychlé propuštění.
  Opilej/zfetlej exot byl rád, že se vůbec drží na nohou. Nemluvě o nějakých postupech při zatýkání, né si léčení ega a zacházení pomalu jak při pouluční rvačce.

  • Tohle miluju, jak vždycky chcou všichni vědět paragrafy a zákony. Stejně když ti ten paragraf řekne, tak víš piču, dokud si nevygooglíš “zákony pro lidi”. Když se chováš jak kripl, zasloužíš po rypáku od kohokoliv, ne jen od fízla. Vyjebaná doba, každý se ohání paragrafama a co fízl může a nemůže, ale aby se lidi nechávali jak banda opic, to nikoho nenapadne. Práskači a ufňukánci

   • @chesus ale tak snad policista má tunu pravomocí, které obyčejný člověk nemá – a tak se snad policista musí řídit hromadou dalších směrnich, nařízení a zákonů, Sice je nemusí znát všechny nazpaměť, ale snad musí vědět, podle čeho zatýká lidi, dává pokuty a vlastně jinak zasahuje do života lidem, ne? a když se policisty na to normálně někdo zeptá, tak by měl odpovědět, protože obyčejný občan vždycky tahá za kratší konec provazu.

    A ano, pokud se někdo chová jako dement, tak by ho měl zbytek společnosti usměrnit, ale hodit debílka na zem, je už trochu moc, ne? Stačilo mu vynadat a možný by to nemuselo takhle dopadnout.

    • No tohle je přesně ono 😀 nepřiměřený zákrok, policajt udělal blbě to a to a měl udělat to a to. Policie je represivní složka, takhle by měla fungovat, ne že s každým bude jednat v rukavičkách a aby náhodou nebyl konflikt. Když byl covid policie byla Babišovo komando, mrdky, sluhové atd. Teď tu jsou UKčka co dělají často bordel a ty by najednou každej řezal být policajtem… A zpět k tématu. Co bys udělal ty kdyby takhle dělal bordel třeba před tvým bytem/domem? Šel mu říct co porušuje a požádal ho ať odejde ? Nebo mu naliskal ať si to pamatuje a už tam neleze? A pokud budeš odpovídat, odpověz na otázku a ne klasicky “já nejsem policajt a on je” Bavím se o účinnosti toho někomu radši lisknout než říkat tytyty a on to udělá druhý den zase

     • @chesus jako každý konflikt, který ve společnosti vznikne, ještě víc vyšponovat dodáním více násilí? A není spíš lepší aby ty měnší konfilty policie deeskalovala?

      Nevím, s kým se stýkáte a kdo tvrdí o PČR, že to je Babišovo komando a sluhové, ale z mojí zkušenosti (a mojí sociální bubliny), to jsou většinou dementi a lidi na okraji – vlastně velmi malý zlomek společnosti.

      Pokud se k občanům UK chovají jinak než k jiným občanům, tak je to špatně, zákony platí pro všechny a rovně. Pokud nějaká skupina dostane úlevu jenom proto, že má jinou občanku, nebo vaginu, tak je to špatně. Ale spíš mi přidje, že to jsou pověry a nepodložené kecy rusofilů. Ale co já vím?

      A s tím děláním bordelu před domem – přece takhle ten problém nestojí, kdyby někdo (třeba ožralý nebo zdrogovaný), dělal problémy před barákem, tak existuje víc řešení, než ho napadnout. Kor mu něco provedu a půjdu bručet, jenom kvůli tomu, že mi převrátil popelnici a u toho křičel?

Mučení starostovy milenky 🇲🇽

Colours of Ostrava 🇨🇿