in ,

Vražda kvůli dluhu 🇷🇺

10.července 2022, Moskva, RUSKO: 46letý Dmitrij Perevozčikov zavraždil 51letou zaměstnankyni úvěrové společnosti Viva Money Irinu Glušačenkovou, kterou několikrát střelil do obličeje a odešel, aniž by něco vzal. Dmitrij si tam před časem půjčil 30 000 rublů (12 700 Kč), ale podařilo se mu splatit pouze 11 000 rublů. Ještě před touto půjčkou si půjčil od rodiny 5000 rublů, které údajně potřeboval kvůli zdravotním problémům. V posledním zaměstnání (vedoucí skladu) si vážně poranil záda a potřeboval operaci. S největší pravděpodobností kvůli tomu šel i do Viva Money, ale brzy poté, co tam dostal peníze, se dozvěděl, že operaci lze předejít.

K činu použil pistoli s podomácku vyrobeným tlumičem a zatčen byl o tři dny později. „Dala mi půjčku, kterou jsem nemohl splatit,“ cituje Dmitrije server Komsomolskaja pravda.

Jeho příbuzní uvedli, že v den vraždy a další den poté byl velmi opilý a dokonce mu museli zavolat záchranku, protože doslova nemohl vstát z postele. Vrah měl pod falešným jménem profil na sociální síti VKontakte, který byl plný propagace nacismu.

Bylo s ním zahájeno trestní řízení podle dvou článků: vražda a nezákonné obchodování se zbraněmi.

Ohodnotit příspěvek

-34 Hodnocení
Líbí Nelíbí

Napsat komentář

Colours of Ostrava 🇨🇿

Neuvěřitelně zaháknutý 🇲🇾