in

Likvidační faul na Neymara 🇯🇵🇧🇷

Po tomto zákroku na 30letého Neymara ve včerejším přátelském zápase francouzského PSG proti japonské Osace se kopala penalta, kterou sám brazilský talent proměnil. Poté přidal ještě jeden gól a PSG vyhrálo 6:2.

  1. Ještě že jsou ti fotbalisti takoví drsní chlapi. Většina z nás by nejspíš skončila na pár týdnů na vozíku, ale takovej Neymar prostě zatne zuby a nejenom, že chvilku na to promění penaltu, ale klidně odehraje zbytek zápasu a ještě jeden gól přidá! Přitom je na tom záběru jasně vidět, že se ho ten druhej týpek skoro dotknul. Tak snad bude v pořádku. Zas by to neměl úplně podceňovat a měl by si dát aspoň 14 dní (placených) rehabilitací.

  2. Fotbal… stupidni zabava buranu s intelektem posluchace ortelu, nebo chuliganu sparty (popripade dosad jiny klub).
    Jeste jsem nepotkal fanouska fotbalu, ktery by tohle nesplnoval. Vetsinou se v hospode kam chodis, vyskytuje aspon jeden nebo dva exemplare techto podlidi, ktery prijde vylitej uz odjinud (vetsinou z domova protoze dela podradnou praci, nebo nedela vubec nic) vsechny otravuje kecama, jak se to hraje, piska nebo kope na hovno, protoze zrovna prohral kilo v tipáči. Nezapomene zminit, jak kdyz on hral s klukama tak by to zakopal lip, ale jinak je zadejchanej i kdyz si ma donest karton branika v PETu ke kase.

IMG 20220726 200658

MB14 – „Gangsta’s Paradise“ 🇫🇷

IMG 20220727 060557

Sebevražda na Facebooku #3 🇲🇽