in

Vykastrovaný voják 🇺🇦🇷🇺

Obsah tohoto příspěvku je pouze pro registrované uživatele.

Ohodnotit příspěvek

-258 Hodnocení
Líbí Nelíbí

 1. Mrtvý Ukáčko (nácek), je dobrý Ukáčko. Bohužel pro něj to chvilku trvalo… Ale bůh ví co udělal on předtím a co jeho soudruzi… Já bych řezal koule za každou zvedlou pravici, za každý symbol ve jménu Hitlera a to je tak 50% ČR , zejména v Praze, tak je vítali rádi a oni je opustili, chudáci. No a Ukáčko to má spočítaný do jednoho.Chapu pár dementi hájí zájmy nacistů na Ukrajině, ale už si neuvědomují, že pro Ukrajince je Čech podřadný člověk stejně jako pro Němce a Rakušáky a jiné nacistické státy. Ukrajinci byli vždycky totální svoloč společnosti. Překonává je už jen Polák to.je úplně prase.

 2. Někteří hoši objevili realitu války, kde proti sobě bojují strany, které se nenávidí a kde se každý mstí za něco a každý má na to “právo”. Stačí jít na Telegram a podívat se na stránky jak Ukrajinské tak Ruské. Každá má svou pravdu a jen na nich se páchají zvěrstva a zločiny, zatímco oni jsou spravedliví a nevinní. Nemáte pravdu, že tohle dělají jen rusáci. Dělají to i ukrajinci a ve velkém a taktéž si to tam postují. Obě strany jsou stejné. Stačí se podívat do bývalé Jugoslávie, co si tam dělali mezi sebou ještě včerejší sousedi. Pořád to stejné dokola.

 3. Ukrajinská provokace. Jejim to podobné. Již na začátku války to ruským vojákům udělali. Při výměně zajatců se to u jednoho ruského vojáka zjistilo že je kastrovanej a doma se pak sám oběsil. Toto byl ruský voják v ukrajinské uniformě. Proto měl zavázaná ústa. Zadalší. Proč by toto rusové nataceli a sdíleli veřejně. Když tam ruská armáda má přísný zákaz (čeká je polní soud a poprava. Pár vojákům už se to stalo) takováto zvěrstva provádět.
  +Tenisky které má voják který popravil udajneho „ukrajince“ vysli v limitovane edici pouze na ukrajine

 4. Za valky se vzdycky delali praseciny. Jen dneska to kdejakej picus natoci a da na internet. Co se delo napr. Ve vietnamsky dzungli, si dnes nikdo nedokaze ani predstavit.
  Nechci se rusaku zastavat… jsou to vylizanci a vzdycky byli. Ale s ukrosema si nemaj co vycitat, jen ukrosi nejsou tak debilni, aby to nataceli a davali na net, kdyz chteji aby jim zapad pomahal.
  Faktem ale je, ze diky temhle zaostalejsim statum trpi vsichni ostatni. A jestli si nekdo mysli, ze to brzo skonci a vyhraje UA tak se plete. Tohle bude trvat minimalne do te doby, nez putin zdechne. Ten uz totiz necouvne. A jedine v co muze evropa doufat, ze po nem nastoupi nekdo ne tak vylizanej.

 5. Tady se presne ukazuje v cele krase natura toho ruskeho odpadu, potazmo v tomhle pripade cecenskeho. Totalni absolutni dno lidstva, zkurvene pojebane ochlastane mrdky, co nic neumi, nic nevymysleli a jen parazitujou na zbytku planety. Zkurveny rusky pojebany povl, ktery by si zaslouzil vyhladit do jednoho. Tohle video je jenom kapka v mori z toho, co vsechno tam ty vykurvene mrdky delaji. Kazdy rus by mel viset na kandelabru a stejne tak by mela viset kazda kolaborantska mrdka z cech, cobolstanu a jinych zemi. Jestli nekde narazim na zkurveneho kolaboranta, bez vahani ho strcim pod autobus, mrdku zkurvenou…bolsevici vsech zemi, CHCIPNETE! Nejlip i s celyma vasima zkurvenyma familiema…tfuj