in

Nepovedená loupež #13 🇺🇸

31.července 2022, Kalifornie, USA: 80letý majitel obchodu Norco Market & Liquor vystřelil z brokovnice na 23letého ozbrojence, který ho přepadl společně se třemi komplici. Pachatel pak při útěku zpátky do auta řval bolestí: „Ustřelil mi ruku, ustřelil mi ruku“. Celá zlodějská banda pak byla chycena u nemocnice, kam přivezli svého zraněného. Použité SUV značky BMW bylo hlášeno jako odcizené a v něm nalezené velké množství střelných zbraní bylo také kradených. 22letý Justin Johnson z Inglewoodu, 27letý Jamar Williams z Los Angeles a 24letý Davon Broadus, 24, z Las Vegas byli obviněni z loupeže a spiknutí a jsou drženi ve vazbě na kauci půl milionu dolarů. Hlavní podezřelý zůstává hospitalizován v kritickém, ale stabilizovaném stavu a jeho totožnost nebyla zveřejněna. Po propuštění z nemocnice bude umístěn do věznice v okrese Riverside.

Majitel obchodu dostal krátce po incidentu infarkt. Je v nemocnici a zotavuje se.

Ohodnotit příspěvek

116 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Kradené auto, kradené zbraně a šup vyloupit benzínku, kde jsou všude kamery a kde by lup byl tak maximálně pár tisíc dolarů. To jsou fakt lumeni.. americkou justici neznám, ale tipuju, že za loupežný přepadení tam můžou dostat pár desítek let a to se vyplatí! Jak se vrátí z krimu, tak vyhrabou pár tisíc dolarů, který dávno sežrala inflace a mají na důchod!

  2. Jak překvapivé, že byli tmavší pleti. Tohle vám v televizi neukážou, bo přece zbraně jsou špatné a jejich zákazem se přece odstraní i příčiny těchto kriminálních aktivit. Realita je ale úplně jinde, kdyby se děda neměl čím bránit, tak by dnes ležel na podlaze mrtvej. Takže jedině zbraně v rukou občanů jsou schopny zajistit bezpečnost.

Jihoafrický John Wick 🇿🇦

Varšava před 2.světovou válkou 🇵🇱