in , ,

Smrtelný náraz do sloupu 🇵🇾

24.července 2022, PARAGUAY: Dva lidé zemřeli po nárazu rychle jedoucího vozu do sloupu ve městě Limpio. Šlo o 26letého řidiče Nelsona Delvallu (mrtev na místě) a jeho 13letou neteř Karen Beatriz Maciel Martínez (zemřela v nemocnici). Dva nezletilí ve věku 15 a 16 let (Nelsonovy bratranci) byli zraněni, ale jsou mimo ohrožení života. Nelson prý prchal před kontrolou dálniční policie, protože byl za násilnou činnost odsouzen k domácímu vězení.

  1. V těchto zemích se tak neřeší pasivní bezpečnost a pevnost kastle, třeba stejný model, jako v Evropě, má proti evropskému mnohem měkčí kastli a méně výztuh. Proto většina bouraček, které by v Evropě skočily jen pomuchlanou kastlí, ale lidi přežijí, tak zde to je totální plechový mlýn. I když při takovém fatálním střetu už je stejně všechno jedno.

  2. Podobně se mi kdysi v jedničkové Oktávce zabil kamarád, který jel namrdanej z pařby, akorát to bylo o třešeň vedle cesty, kterou tím autem přerazil. Vezl v autě dalších 6 namrdanejch lidí. Pátej ležel na sedících vzadu a šestej byl v kufru. Jediné vážné zranění z těch ostatních 6 měl ten co ležel na těch lidech vzadu. Zlomená pánev a noha, se kterou se ale hned po nehodě ještě zvládl v šoku odejít vychcat o kus dál, než bolest konečně dorazila do vypitého mozku.

Varšava před 2.světovou válkou 🇵🇱

Paraglider unikl smrti 🇪🇸🇨🇭