in

Zabití páva 🇷🇺

Obsah tohoto příspěvku je pouze pro přihlášené uživatele.

  1. Tak podle „nářečí“ je to Ukrajina a oblast někde u hranic s Maďarskem. Bohužel kvalita zvuku nedovolí překlad všeho. I tak podle útržků se to dá poznat.
    Ten váš protiruskej boj je k smíchu. Kvůli vám se u nás bojí mluvit i Ukrajinci z východu kteří mluví rusky. Bojujte proti válce, válečným zločinům atd., ale nechápu ten boj proti národu. Každý národ má své čuráky i vynálezce.

  2. Udivuje mě kolik je tady znalců na Ruský a Ukrajinský jazyk a rozpoznávání Rusa od Ukrajince, hlavně dementních ovcí, co skoro hajlujou Ukrajince a jejich vlajku a přejí všem Rusům jen smrt, přitom jsou biologicky téměř úplně stejní. Za 1. Vy dementi, naučte se to hlavní, na Ukrajině se mluví Ruský a to perfektně bez sebemenšího rozdílu od Rusa, hlavně Ukrajina východ (půlka Ukrajiny). Za 2. ti Ukrajinci co jsou zde v Čechách, tak jsou z 99% Rusky mluvící, ale umí i Ukrajinsky, protože je okupovaný zrovna východ. Za 3. plno Ukrajinců je namixovaných s Rusákama. Za 4. kdo nebyl na Ukrajině a v Rusku, tak ví velký hovno, co lidi v těch hlavách mají, i v Rusku jsou stejní lidi jako mi, dokonce kulturnějších než v ČR, ale jsou tam i pořádný hovada jako na tom videu, ale úplně stejný najdete i v Ukrajině. Ukrajinci a Rusové, jsou z 90% mentalitou úplně stejní, dělí je jen zvyky, kultura a zákony. A to že je plno videí jen z Ruska a nebo Ukrajiny ( plno videí z Ukrajiny je vydáváno za RUS)

  3. Pávi, stejně jako labutě se normálně jedli, byla to lahůdka. No normálně tedy úplně ne, bylo to vyhrazeno pro šlechtu. Nevidím rozdíl mezi např. krůtou a pávem.
    Plus je, že mu celkem rychle zlomil vaz. Ale celkově jeho chování bez respektu ke zvířeti je odpudivé. Jestli to nebudou žrát tak doufám že si zlomí nohu v krčku.

  4. Košík je silně protirusky až tendenčně. Možná se pletu ale přijde mi to tak. Dělal jsem 5 let za barem v ČR a tohle je ještě sranda proti tomu co dokáží Češi. Třeba se vysrat do pisoárů. Nebo krást obrazy ze zdi. Nebo utíkat bez placení.. o zraní psů v ČR jsem se už tuším jednou rozepsal. O kradení půllitru a popelníku ani mluvit nebudu.. Jen chci říct že Rusko má cca 120 milionů obyvatel. Takže je tam 12x více dementu než v ČR ale taky tam je 12x více těch lepších. Chce to trošku vyvážení… Netvrdím že jsou lepší než USA taky ale netvrdím že jsou nutně jen magoři a zlo.

IMG 20220806 143607

Hašení požáru v Českém Švýcarsku 🇨🇿

IMG 20220806 195319

Dopravní nehoda #24 🇷🇺