in

Buzerantský kostel 🇺🇸

New York, USA: Studenti nóbl manhattanské soukromé školy byli údajně „donuceni“ zúčastnit se drag show v kostele v rámci oslav hrdosti LGBTQ+ komunity. Grace Church High School je progresivní nezávislá episkopální* škola v East Village, která si za roční školné účtuje přes 59 000 dolarů. Šlo už o šestý ročník akce nazvané „Pride Chapel“ a letos byla pozvána proslulá newyorská drag queen (buzna v ženských šatech) Brita Filter. Akce byla sponzorována školou a organizována s pomocí studentů a fakultních poradců ve Spectru (středoškolském podpůrném klubu LGBTQ+).

*Episkopální církev Spojených států amerických je protestantská církev, která je součástí anglikánského společenství církví.

Ohodnotit příspěvek

-158 Hodnocení
Líbí Nelíbí

Napsat komentář

  1. To předhazování buzen už mě vysírá. Ať se mrdají, ať se klidně vezmou, ale píčo všude vidět průvody hrdosti, seriály které místo původního tématu začnou řešit comingout nebo teplé vztahy? Co bude příští rok? LGBT mouka? Nejhorší je že mezi scénáristy, politiky a různými takovými ”lepšími” profesemi je buzen hrubo, protože slévač je Vitkovicach bude těžko buzna oproti nějakému korporátnímu (doplň si honosný anglický název pozice). Už to není že buzna je maximálně kadeřník, takže si prosazujou svoje ve vyšších místech a cpou to všude mezi lidi. Před 80lety hákáč a teď duhová vlajka.

  2. Mě to ani nepřekvapuje. Kostel je od nepaměti místem bizarním. Lidé tam předkládají Bohu požadavky, dá se říct, že žebrají o zázraky. Malí chlapečci se seznamují s anatomií lidského těla. Uzavírají se tam manželské sňatky před zraky nejvyššího a ostatních, kteří přikyvují vyřčenému ,,na věky,,. Ateisté chodí od jednoho k druhýmu koukat na tu ,,nádheru,,…. to víš, varhany, ty hezký barevný sklíčka, obrázky a hlavně je tam chladněji než na tý rozpálený ulici v centru. Těším se, až uvidím někdy třeba první neonové nápisy ,,kostel,, nebo pořádnou reklamní kampaň na IG na místní kostelni merch.

  3. Všechno jsou to politický body. Zkuste si představit sebe na místě toho krypla Hřiba a říct „Prague Pride letos nebude“. Končíte jako primátor ze dne na den a budete rádi, když si vůbec ještě škrtnete aspoň u lopaty. Jako za starejch časů.

    A 99 procent viny na tomhle všem (buzní pochody vem čert) nese mlčící většina – vygooglete si ten otřepanej citát Martina Niemöllera.

    Teď, když konečně začne někdo sahat do talíře i „normální majoritě“, (plyn, elektřina, novĕ návrh na extrémní zdanění aut, aby elektromobily vyšly levněji), tak se možná začne něco hejbat, ale obávám se, že reálně ani to, že z vejplaty nic nezbyde (pokud bude práce), teplá voda bude jeden luxus a jízda autem druhej, tak se nestane nic, lidi už jsou totálně zdegenerovaný bezkuláci. I ti teplouši vás (nás) zfouknou jak svíčku.

  4. To vypadá, že se tyto kreatury pokoušejí nacpat úplně všude. Skoro, jako kdyby chtěli infiltrovat do každé lidské kultury, každého společenství, což jim ale samo o sobě nic moc nezíská, možná spíš naopak. Každopádně bravo, protlačit něco takového do kostela je něco, z čeho nejednomu biskupovi určitě praskl čurák. To černý cosi je ale fakt nechutný.

Společná sebevražda 🇮🇳

Price zavřel na 9