in ,

Motonehoda #35 🇮🇳

INDIE: Motorkářův čelní střet s řidičkou jedoucí v protisměru. Indové (milovníci klaksonů) prý v těchto nepřehledných horských zatáčkách troubí a tím o sobě dají vědět protijedoucímu vozidlu.

Ohodnotit příspěvek

43 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Zkusím se dopustit hluboké myšlenky. Je zajímavé, jak automaticky přebíráme něčí „pravdu“ a nebo jsme schopní zjevnou nepravdu označit za nezpochybnitelný fakt a „pravdu“. Košík tady napíše „Motorkářův čelní střet s řidičkou jedoucí v protisměru.“ V náhledovce leze kočka z místa, kde jsme všichni automaticky uvyknuti vídávat řidiče a přestože auto, které se srazilo s motorkářem, má volant na druhé straně(taktéž patrné v náhledu) většina z nás bude automaticky tvrdit, že ta holka je řidička. Je jedno, že si pouštíte video a je tam levostranný provoz, což by vám mělo napovědět, že to co jste si přečetli před spuštěním videa je blbost. Prostě ta fakta z videa v hlavě vytěsníte a neřešíte, že to nemůže být řidička, pravdu už přece znáte, tak proč přemýšlet. Taky jsem se nechal přesvědčit, že je to řidička. Za mne zajímavé zjištění, jak jsme manipulovatelní. Jak je pak jednoduché někoho lynčovat a trestat, když ho druhý označí za viníka. Tuhle bych taky ztrestal, kašlat na pravdu XD

  2. Nechci vám kazit vaše představy o sexuálním potrestání té slečny ale ona vystoupila od spolujezdce .. pokud se tam jezdí po levé straně silnice tak jsou automaticky i volanty na druhé straně .. bohužel není do auta moc dobře vidět ale tvar airbagu trochou napovídá že by ten druhý mohl být z volantu.. a když jsem to auto vyhledal podle Google Lens tak mi to hned ukázalo ty samé auta ale s volantem na pravé straně s nádrží na straně levé .. takže bych se klidně i vsadil že byla jen spolujezdec ale to jí samozřejmě stejně neomlouvá a gangbang jí nemine !

V Bolívii se demonstrantuje do roztrhání 🇧🇴

Přistání Airbusu 🇬🇷