in ,

Utopený chlapec 🇨🇳

14.srpna 2022, ČÍNA: V bazénu ve městě Lou-ti v provincii Chu-nan se utopil 9letý chlapec neplavec. K jeho smůle tam dělal dozor slepý dospělý neplavec a ostatní děti si prý myslely, že plavat umí.

  1. V Číne je zakázané zachrániť topiaceho sa človeka. Nie je to dané priamo zákonom (aj keď mnohé články vám povedia že áno), ale skôr ich filozofiou, že zasahovať takto do osudu človeka je neprijateľné. Preto tak často vidíte videá topiacich sa Číňanov. Dokonca aj keď je okolo množstvo ľudí a natáčajú, tak proste nie. Možno aj preto tam stál slepý plavčík. Každý tam asi dobre vedel, že ani dobre vidiaci plavčík by toho veľa nespravil.

    • @17MiMo Jsou to hovna, protože ten dozor normálně vidí, vždyť je to on, kdo ho objeví. Myslím, že to slepý měla být ironie a tudíž v uvozovkách. Ještě k tomu chlapci – kdyby ty kobylky čínský ovládaly alespoň minimum první pomoci, tak mohl žít. Mozek odumírá až po 5 minutách a tak dlouho v té vodě nebyl. Takže by stačila intenzivní masáž srdce, až by naskočilo, začal by kluk spontánně dýchat a o zbytek by se už postarali zdravotníci.

  2. vazte si toho kde zijete
    tohle je tak typicky pro Asii…kazdy si hledi svyho a z x videii tady muzete videt jak kdyz se nekomu neco stane tak o nej bud nikdo nezavadi nebo mu jejich prvni pomoci jeste pritizi
    u nas je hodne veci na hovno a mozna vam jen tak nekdo nepomuze kdyz se budete s nekym prat na ulici ale kdyz vam neco bude tak si vas vsimne a zakladni prvni pomoc tady zna kazdy nebo minimalne vas aspon bezpecne nekam odtahne a nekoho zavola

Drogová válka v Mexiku #12 🇲🇽

Záchrana rukojmí (1990) 🇧🇷