in ,

Finalistky Miss ČR 🇨🇿

https://www.miss-ceske-republiky.cz/ https://www.facebook.com/155470627990865/ https://instagram.com/miss_ceskerepubliky

Ohodnotit příspěvek

-161 Hodnocení
Líbí Nelíbí

 1. Kaplanová, ty máš ale kundu… …ty máš ale kundu… Na individuální fotce už jí raději zakryli šerpou. Hlavně neřešte tyhle soutěže, normálních lidí se to vůbec netýká, jde jen o prezentaci řeziva pro movité sportovce, podnikatele, kteří potřebují doplněk ve stylu „drž hubu a buď hezká“. Všechny mají v ksichtě vepsanou tupost a neskrývanou natěšenost na nadité šrajtofle či zlaté kreditky svých budoucích mrdáků. Plán je trochu si užít po světě a až sláva opadne, pověsit se na krk bohatému joudovi, který přemýšlí kokotem a nechat si od něj naštěkat do boudy, protože harant je tutová pojistka minimálně na tučné alíky, kdyby to nakonec časem krachlo, až si frajer najde čerstvé maso.

 2. Nevím no. Najít si na googlu fotky z archivu missek před 20 rokama a srovnat to s tímhle je fakt úsměvné. Tenkrát to byly aspoň od pohledu fakt nádherný ženský a hlavně PŘIROZENÝ.
  Co má být jako tohle? Přebotoxované barbíny, sem tam umělé kozy ve 20 letech a jedna jako druhá naprosto přes kopírák? Hlaně na nich není opravdu absolutně nic pěkného? Dneska při projízdění kolem vodáckého kempu jsem viděl mraky daleko hezčích, s lepší postavou a poprsím a hlavně bez umělých xichtů po první minutě.
  Tohle je fakt děsná doba…

 3. Sleduji pravidelně miss Italia a mají tam propracovaný systém mnoha předkol za určité regiony. Na tich ženských je vidět, že je to baví, že do té soutěže chtějí a je to pro ně čest vystoupit na molo i třeba jen před domácím publikem. Dále je hezké, že tam dají příležitost vystoupit každý ženský milfce, s umělýma kozama, potetovaný, s piercingem, 16. Prostě nejsou tam žádné pravidla a zároveň mezi soutěžícími je jistá dávka vkusu. Kam tím směřuji, že celý koncept miss ČR je špatně postaven, protože ho strčí do kapsy mezi městském kole miss hooters či nějaký festival bike miss.

  Tenhle výběr se skutečně nepovedl a pro rejpaly nemám doma koště – je to docela solidní hopsačka.

  Děkuji správcům za tenhle příspěvek :-*

Přepadení zlatnictví v Praze 🇨🇿

Princezna na kolejích 🇨🇿