in

Zastal se napadené dívky 🇷🇺

V Soči se 19letý mladík zastal dívky a jednou ranou do obličeje poslal k zemi jejího šestačtyřicetiletého přítele, který ji předtím napadl.

Kolemjdoucí zavolali muži záchranku, která si jej odvezla do místní nemocnice. Následující den však muž zemřel na následky poranění hlavy (zřejmě vnitřní krvácení). Mladík je v současné době ve vazbě.

 1. Proto se vyhýbám všem konfliktům. Buď někoho trefíš, on si rozbije květák o chodník, on chcípne a ty půjdeš do basy, nebo on trefí tebe, rozbiješ si květák o chodník, ty chcípneš a on půjde do basy…fakt to nestojí za to, abys dokázal, jakej jsi chlapák, nebo v tomto případě zastat se jeho holky a doufat že si s ní pak zašukáš…

 2. Jako sorry ale dát takhle někomu z ničeho nic pěstí, když ji ani nějak extra nemlátil a na útok není absolutně připravený je jasný pokus o vraždu. Že se jednou pěstí dá naprosto normálně zabít už jsme viděli několikrát i tu. Nevím, na co si mladíček hrál, ale za tohle bych ho poslal okamžítě sednout.
  Úmyslné ublížení na zdraví s následkem smrti.

 3. Vynikající exemplární a edukativní případ, jakým způsobem neprovádět obranu třetí osoby. Ten zachránce se sám stal útočníkem, jelikož nejednal v sebeobraně a útok na ženu již pominul. Nejednal ani v krajní nouzi. Jeho jednání bude kvalifikováno jako těžká újma na zdraví s následkem smrti. Pokud sanitu volali kolemjdoucí a zachránce se ani nesnažil zasaženému nijak pomoci, přišijou mu ještě neposkytnutí první pomoci. Tohle video je přesně případ ukazující nesmyslnost zasahování do cizích záležitostí pokud nejde o mě a o mé blízké. Může to sice vypadat zbaběle, ale hrdinů podobného ražení sou plné kriminály (a hřbitovy pokud se napadený vzpamatuje a vyháhne třeba nůž). Já u sebe v tašce nosím malou, ale výkonnou píšťalku. Podlé mé zkušenosti hlasité pískání, a případné řvaní „policie“, spolehlivě ihned jakoukoliv podobnou šarvátku okamžitě ukončí.

 4. ja na all seru.. necham klidne nekoho chcipnout.. kdovi jestli vubec o pomoc stoji.. takhle jsem to zazil na silvestra ale i ona rikala ze v klidu.. zachranis nekomu zivot treba pri zastave srdce.. zlomis par kosti pri resu a hned je zaloba na svete.. proto je lepsi na to mrdat a nechat to na druhych.. stejne nesnasim lidi takze jsou mi druzi u prdele.. jedine pokud bude mit na sobe luxusni hadry tak z toho neco kapne tak to mozna potom jo

 5. To byl bylo na krim i u nás, protože na něj zaútočil v době, kdy ten přítel jí už nenapadal a řešil si háro. Kdyby to bylo ve chvíli, když by s tou čubkou cloumal a útočil na ní, byla by to zásadně jiná situace. Ale jak tu bylo zmíněno, vzhledem k logice současné legislativy se zásadně do ničeho a nikoho nesrat, dokud nejste sami napadeni. Kolik takových „zachránců“ skončilo v krimu nebo alespoň s podmínkou a zaplacení mastného odškodného původnímu agresorovi. No a když seřežete Cikána, přidají vám k tomu automaticky rasismus a dyškrimináciju more…

 6. Hele. Jak je to s těmi dis/liky – hodnocení příspěvků. Vlastně se v tom vůbec nevyznám. Když je příspěvek dost nechutný (nějaké kartely, pižlání škeble apod.) a líbí se vám, dáváte like nebo dislike, resp. hodnotíte samotný obsah nebo uvádíte své preference co se vám líbí? Př. Missky, ty mají cca -150 liků, tzn. nahovno příspěvek a DDR komunita nechce tyto příspěvky nebo se bavíme na tom jaké jsou blbly a padají tam tedy disliky? Nebo třeba Potkani v osadě. Ti mají cca -70 liků. Chápu, je to hnus, ale já bych dával like, protože příspěvek má zajímavý obsah a rád uvidím i jiné takové příspěvky.

  A následně admini, sledujete hodnocení příspěvků a podle toho vybíráte další obsah? Tedy, že hledáte obsah podle nejlikovanější příspěvků, nebo je to úplně jedno a dáváte příspěvky podle svých úchylek?

  Berte to tak, že mám dali do dolu wifi a do padla daleko, tak se nad tím zamýšlím.

O fous #8 🇧🇷

Teroristický útok v New Yorku 9/11 🇺🇸