in ,

Otcem zneškodněný expřítel 🇺🇲

Otec zastřelil dvaadvacetiletého Jamese Douglase Rayla, bývalého přítele své dcery poté, co se pokusil vloupat do jejich domu. Po příjezdu policie byl Rayl prohlášen za mrtvého.

  • @polarnipunta SIDNEY – Velká porota okresu Shelby se rozhodla neobvinit majitele domu, který se 31. července podílel na smrtelné střelbě.

   „Velká porota hlasovala v poměru 8:1 proti obvinění majitele domu, který se podílel na střelbě.“

   James Douglas Rayl, 22 let, Sidney. Rayl se nacházel u rezidence na adrese 2907 N. Kuther Road, když se údajně pokusil vloupat dovnitř. Majitel domu Raylovi řekl, aby opustil pozemek a že je ozbrojen. Rayl údajně několikrát vzal ramenem dveře a podle úřadu šerifa okresu Shelby rozbil dveře a začal vnikat do rezidence.

   Majitel domu vypálil tři výstřely, přičemž každý z nich Rayla zasáhl. Ten byl na místě prohlášen za mrtvého.

   Úřad šerifa okresu Shelby zasahoval v rezidenci po obdržení telefonátu na tísňovou linku 911 kolem jedenácté hodiny dopoledne.

   V Ohiu platí zákon „Stand Your Ground“, který občanům umožňuje v sebeobraně použít smrtící sílu.

 1. Na obranu cápka řeknu, že kdo nebyl zamilovaný a mlátily s ním hormony netuší,
  Na druhou stranu táta bránil dceru, netušil jestli nemá zbraň, dobýval se mu násilím do domu.
  Krásný příklad je Ted Bundy. Když po druhý zdrhnul od soudu a vlítl na dívčí internát a vymlátil tam a znásilnil asi 6 dívek.
  Pravděpodobně by dceru dlouhodobě sledoval a nikdo neví jestli by sebral odvahu jí znásilnit, ublížit nebo zabít.
  Z pohledu otce bych se po druhé třetí výzvě ať táhne do prdele zachoval stejně.
  Akorát bych neodolal a dorazil bych ho tak ještě 3 ranami.

 2. Majitel domu mu dostatečně s předstihem řekl, ať toho nechá, stejně jako mu ohlásil, že má zbraň. Idiot pokračoval, takže pak je vše v pořádku. To, že mu dal ještě dvě na odchodu, bych vůbec nebral v potaz – zaprvé šly hned za sebou a v té sekundě se nebudu při ohrožení, strachu o život svůj a své rodiny domýšlet, zda frajer bere nohy na ramena, nebo se rozbíhá k ještě větší intenzitě útoku, takže dokud by nebyl z verandy v hajzlu, vyprázdnit do něj klidně celý zásobník, je zcela přiměřená sebeobrana. Útočník nedbal výzev ani pohrůžky zbraní, bylo tak pochopitelné, že ze strachu o život je nutné útočníka ne zastrašit, ale zlikvidovat takovým způsobem, aby další útok nepokračoval. Krásný konec.

 3. Kurva, chtěl jsem něco napsat, ale zcenzuroval jsem se. Došlo mi, že to tu sleduje ideová policie a aktivní neobolševický práskači. Takže chci podotknout, že cítím, že jsem uvnitř transka negr a volím Fialu a kundu Pekarovou. Rozhodně nesouhlasím s tím, aby se lidi bránili střelnou zbraní. Ideální je počkat na příslušníky a při ubodávání dcery psychotickým bývalým se snažit pochopit, jak se mladík dnes měl a co ho trápí. Napsal jsem to správně, vy mrdky zasraný deviantní dobrosráči?

IMG 20220829 141059

Ubodání manželky 🇪🇬

IMG 20220829 223214

Představení Windows 95 🇺🇸