in ,

Revizoři vs. černý pasažér 🇵🇱

V autobuse ve městě Bytom.

Ohodnotit příspěvek

40 Hodnocení
Líbí Nelíbí

Napsat komentář

 1. Zajímavý….
  Z komentářů jsem pochopil, že Ti nikdo nesmí bránit ve svobodě pohybu a nutit Tě platit jízdný………
  Teploušství je absolutně v pořádku když píšeš vtipný komentáře…….
  Ženský můžou mlátit chlapi a Ti se nemají právo se bránit……..
  Jo a toho Tátu co bránil vlastní dceru by měli nejspíš pověsit jak Musoliniho……..

  Něco je na tomhle opravdu špatně….

 2. A ještě za totáče už cestou na konečnou revizor chtěl zkontrolovat posledních 11 pasažérů, hned první neměl lístek. Jenže zbytek byla jeho partička a všichni se na revizora vrhli, snadno ho přemohli, na konečné zdrhli. Revizor jen moncla, zničená bunda, jo a někdo mu sebral revizorský odznak 😀 😀 Jak to vím ? Autobusák byl můj strýc, ten by mohl vyprávět.

 3. Každý revizor jednou narazí (zpravidla naprosto nečekaně) na někoho, kdo ho sejme. Sám jsem viděl jak v nočním busu dva revizorští panděro páprdové si vzali do parády bezjízdenkáře a když ho vytáhli na zastávce, aby si ho zjistili, frajer nenápadně sáhl k pasu, kde mu visel přívěsek, což byl malý pěstní nůž, stačilo se ohnat a během pár vteřin se oba revizoři váleli v krvi s roztrženýma hubama. Frajer okamžitě tryskem zmizel ve tmě. Jóó revizor je rizikové povolání a teď, kdy lidé budou mít hlouběji do kapsy a zase zdraží jízdné, tyto incidenty a agresivita neplatících poroste.

 4. Dement co neplatí pak ještě dělá píčoviny. Přivázal bych ho za bus aby si na konečnou zastávku hezky doběhnul…
  Když tě chytnou, tak to máš řešit jako rozumnej člověk a ne jako debil.
  Znal sem týpka, kterej jezdil na černo prakticky pořád a jednou ho čapl revizor v šalině zrovna když chrápal na cestě z práce. Revizor ho vzbudil. Jak ho uviděl, tak jen sáhl do kapsy, kde měl přichystaný prachy ve výši toho flastru (fakt poctivá příprava z jeho strany 😀 ) beze slova to dal revizorovi a pokračoval v chrápání 😀 Takhle nějak by to mělo ideálně probíhat 😀

Poprava brokovnicí 🇧🇷

Vojáci nerostou na stromech 🇪🇹