in ,

Zastřelen u umírajícího bratra 🇺🇸

6.srpna 2022, Florida, USA: Policejní hlídka dorazila k hotelu Heritage v Orlandu, kde došlo k přestřelce mezi dvěma bratry a dalším mužem. Postřelený 21letý Dylan Jimenez venku zkolaboval (později zemřel) a jeho 28letý bratr Bryan Richardson u něj stál s pistolí v levé ruce (kdyby se náhodou vrátil druhý střelec). Hlídka si toho hned nevšimla, až někdo začal ječet, že má zbraň. Bryan před smrtí stihl pouze několikrát říct, že je bratr a pustil zbraň do rukou policistky. Ten druhý střelec byl hospitalizován, ale jeho jméno nebylo zveřejněno. Policista, který vypálil 8 ran, je ve službě od roku 2018.

  1. Špatný výcvik policajtů… je to v Americe obecně systémový problém ale nikdo to nechce přiznat natož to řešit protože by se ukázalo na místa hodně vysoko….
    U nás se to sice taky může stát ale v takovém případě by si šel policajt pravděpodobně sednout…. ( možná bez videa by to ukecal ale s takovým to záznamem dost těžko tím)

  2. Jako je to smutný, ale týpek si za to může sám.
    Přichází policie, na zemi vidí postřeleného člověka a kousek vedle stojí týpek s pistolí, kterou nezahodí ani po přichodu policie?
    Chápu, že byl asi úplně v prdeli z toho co se stalo, ale jak asi bude policie reagovat, když uvidí tohle? Taky bych asi hned střilel, protože k natažení ruky před sebe a vystřelení stači vteřina a vážně nebudu čekat, jestli se týpek vzdá, nebo neudělá co popisuju.

  3. Statisticky vzato tě v USA spíše zastřelí policista než terorista… stejně tak včela 🐝 zabije více lidí než žralok … Ale bojíme se teroristů a žraloků..to jsou emoce ale čísla hovoří přesně opačně. 20 let boje proti terorismu udělal USA více nepřátel než když by po 11/9 nepodnikli žádnou akci. Nepočítám peníze a mrtvé vojáky…

  4. Dobre vedia ako to tam chodí a budú provokovať. Proste nsl zbraň, neodhodil ju bodka co riešite? Aha ja budem mať zbraň a budem kričať že je na gumičky uveris mi? Ste krátkozraké bytosti české… Nevidíte si na špičku nosa. Choďte si dať gambáča, syrečky, zapnite barandov a tichučko všetko komentujte ❤️ Amerika je zem vďaka ktorej toto všetko môžete robiť moji krásny

Boj zblízka 🇺🇦🇷🇺

Matka zavraždila děti 🇧🇷