in

Útok mladistvých 🇫🇷

29.srpna 2022, FRANCIE: Tři nezletilí přistěhovalci ve věku 14 až 15 let přepadli a okradli 89letou stařenku ve čtvrti La-Bocca v Cannes. Jeden ji zezadu srazil k zemi, druhý jí ukradl kabelku (kde měla necelých 30 euro) a třetí to nahrával na telefon. Nešlo o jejich první střet se zákonem a proto je národní policie dokázala identifikovat a jednoho po druhém zatknout do druhého dne. Seniorka, která byla nalezena v bezvědomí, utrpěla mnohačetné zlomeniny v obličeji, modřiny a pohmožděniny. Starosta města David Lisnard, pobouřený touto agresí, navrhl okamžité pozastavení veškeré sociální pomoci pro rodiny mladíků a jejich vystěhování ze sociálního bydlení. Na konci listopadu se pachatelé objeví u soudu pro mladistvé.

  1. Začalo to tím, že deGaulle po 2sv. sem natahal ze svých kolonií tisíce Alžířanů, Tunisanů, aby pomohli obnovit coby dělníci poválečnou Francii (protože Frantíci na makání nikdy moc nebyli), bohužel už je zapomněli včas zase poslat zpět a tak se tu ta verbež zakořenila, dotáhla si rodiny a začali se množit. Tam je počátek všeho zlého.

  2. V rámci multikulturního obohacení navrhuji starostu zavřít do vězení za rasistickou urážku. Babce sebrat důchod za zneužívání svého bílého postavení. A těm třem klukům koupit za státní peníze pro každého nový dům, auto a pozvat do Francie další migranty, kteří jsou chudáčci utlačovaní bílejma a ještě jim zaplatit tři bíle dívky, aby měli chudáčci co šukat a necítili se tady tak deprimovaně.

  3. Starosta, pobouřený touto agresí, navrhl okamžité pozastavení veškeré sociální pomoci pro rodiny mladíků a jejich vystěhování ze sociálního bydlení, super ještě bych k nim přibalil všechny bratry, sestry, bratrance, sestřenice přes pátý koleno a vyhostit je.
    Někdo by měl být konečně za tohle odpovědný! A pokud tahle báječná integrace selhává, tak v top případě se na ně musí nasadit bič.

6305d0792000003700f2cdff

Dinosauří stopy v Texasu 🇺🇸

0 gml59guc

Neúspěšný atentát 🇦🇷