in

Noční průjezd Francií 🇫🇷

FRANCIE: Pokus afrických migrantů o zastavení polského řidiče kamionu v Calais pomocí improvizovaného zátarasu z větví stromů a házení kamenů. Podobné incidenty jsou běžné, protože v táboře „Džungle“ přebývá více než 10 tisíc nelegálních přistěhovalců, kteří čekají na vstup do Spojeného království. Kamiony chtějí použít k převozu nebo je vykrádají.

 1. Neříkala náhodou ta chodící hromada opičích průjmů Merkel už před rokem, že ten problém s inženýry, kteří se snaží u Calais holýma rukama štěpit atom, už je „vyřešenej“? Prý jen nemají vybavení odpovídající jejich kvalifikaci.

  A nenajel by do nich žádný zdejší bouchač, protože i poslední trouba z Dolního Kokotína si spočítá, že když udělá bubákovi bebí, není pro fízly nejmenší problém vytáhnout si záznamy z kamer na branách, zaměstavatele obeslat kvůli kotouči a onboard záznamu (obojí jim se staženou prdelí ochotně vydá) a pokud najdou v mobilu nebo PC paměti řidiče, že před 15 lety lajknul „rasově motivovaný vtip“, tak už si do kamionu sedne leda tak ve snu na palandě na Mírově.

  Zřejmě by to neprobíhalo přesnĕ takhle, ale dost podobně určitě.

  • @HerrKepke Jo jo to me fascinuje spoustu tehle lidí dostal do sraček nás parazitickej systém hodnot co se sám považuje za predatorsky 😁😁😁😁😁😁 a Ty nuly co mají v hlavách nasráno tak že bys jen na nich rád plýtval municí si myslí že jsou bohové a že tu na negry budou házet špínu ale přesně kunda Merkel a jiný lidský omylove vše jen kurvej víc a víc ale Ty sou v poho hlavně za vše mohou negri 😁😁😁😁 Na tohle není na světě dost munice🐻

 2. No je jasné,že řidiči budou muset vzít spravedlnost dříve,nebo pozdéji do svých rukou a zbraní.Ale mě by spíš zajímalo,jak tohle řeší,nebo budou řešit řidičky kamiónů.Tohle je stresová situace pro chlapa natož pro ženskou.Stejně jako nechápu jak tam ty pipiny v tom kamionu řeší svoji osobní hygienu,obvzláště v určité dny v měsíci(u chlapa je to přece jen jednodušší),tak tohle bych chtěl vidět tu ženskou řešit.Banda poloopic a sama ženská.

  • @nettezzaumanaa Nic, jejich mozečky jedou ve 14 století, ještě bez plánovacího a sebekontrolního updatu se systémem plným virů bez naprogramovaného strojového učení, čte z malé RAM paměti a nezapisuje na HDD. Využití takto archaického stroje je nerentabilní, obrovský příkon, výpočetní i pracovní výkony jsou zanedbatelné a v této době nevyužitelné. V síti se chová jako vir, napadá ostatní novější stroje, přesměrovává kapacity k sobě, útočí primitivním DDoSem, nejraději útočí na bezbranné stroje v hibernaci. Ideální řešení je, nechat stroj válet se na skládce, nebo ho rozebrat, drahé kovy prodat a šasi vystavit někde v muzeu na piedestal k obdivu či posměchu veřejnosti.

 3. Ať se to někomu libí, nebo ne. Že tu dělají bordel každý ví. Jen politik kterému z toho sype kde nic tu nic. K čemu státy mají armádu? Proč tyto tábory nehlídá. Okamžitě bych všech 10,000 uprchlíků prohledal, ztotožnil a kdo nemá žádné, nebo nedostatečné papíry k pobytu ihned pryč a s okamžitou platností řádné kontroly na hranicích. Pokud se s tímhle něco neudělá jednou bude pozdě. Což tak stejně dopadne protože EU je dávno slabá.

Vražda spolupracovníka 🇵🇪

Útok na ukrajinské vojáky 🇷🇺🇺🇦