in

Koza vs. psi 🇷🇺

RUSKO: Chovatelka psů z města Barnaul nechala kousat alpskou kozu před zraky svých dětí. Podle sousedů se tam taková zábava děje pravidelně.

Ohodnotit příspěvek

-122 Hodnocení
Líbí Nelíbí

Napsat komentář

 1. Jinak sem Vám chtěl říci že většina z Vás je tu jen degenerovaná sračka co kozu viděli leda na videu a máte hodně světo pravdy o tom jak se mají druzí a nebo nemají chovat, říkali to v televizi a taky paní učitelka!!! Železa je na Vás škoda, nechat Vás pomřít hlady to byste zasloužili, bavil bych se až se ve Vás probudí kanibalismus a vzpomínal na Ty Vaše oduševněle chytrý hovna co tu melete!!!!

 2. Každá druhá píča dnes soudí lidi jen podle národnosti. Kromě MM je to k mému překvapení dosti vidno i ve zdejší komunitě. Ukrošovi kouřit péro (pozor, před válkou to ale byly ukrajinské špíny na špinavou práci!), Rusák ten byl vždycky nachcaná špína, ale dnes je to RuSSká filcka hodna popravy a každý, kdo nesouzní s bramborama z Ukrajiny, tak je automaticky rusofilní kolaborant. Hlavně, že s negrama v Améru to všichni vidí stejně.. skutečná hra se ale vždy hraje o několik pater výše. Aspoň si tady můžeme na ty špinavé RuSSáky zanadávat a ulevit si od vlastního pokurveného života.

 3. Tak pořád je to jaderná velmoc… takže se evolučně drží na špici. Když by to byl zbytečný národ tak to nedotahnou tak daleko… a viděl jsem v ČR dělat ještě horší věci Čecho/Američany. Takže tak… zabíjení zvířat, jejich trýznění atd.. proti tomuhle sranda. Dělal jsem i na jatkách v ČR a maso jsem nezral skoro půl roku…

 4. Bééé fůůůj ruSSkóóó!

  Od roku 1992 do roku 2004 bylo v Česku za týrání zvířat odsouzeno celkem 221 osob. V roce 2007 bylo za týrání zvířat odsouzeno 17 lidí, což je čtyřikrát více než v roce 2006.

  Ze statistik vychází, že v Česku jsou nejtýranějšími zvířaty psi, kočky a hospodářský dobytek.

  Mediálně známé kauzy v Česku

  V roce 2008 se stala mediálně známou kauzou v Česku událost, kdy skupina mladistvých lidí utýrala kočku v Morávce v červenci 2006, když ji nejprve opili alkoholem a později na ní poštvali bojové plemeno psa a na závěr jí Valdemar Kostka (jediný odsouzený v celém případu na 120 hodin veřejně prospěšných prací) šlápl na hlavu. Celý čin si skupina nahrávala a videozáznam zveřejnila anonymně na internetu, což vedlo nakonec k jejich obvinění a k odsouzení jednoho z nich. Lidé ze sdružení Lovci bestií identifikovali účastníky akce a předali jejich jména policii.

  Na základě jednání jedince odsuzovat národ. Jak inteligentní.

Pohřeb mladého gangstera 🇨🇱

Napíchnutá na plot 🇺🇲