in ,

Benda vs. Kotlár 🇨🇿

ČR: V historicky prvním MMA zápase těžkých vah organizace Clash of the Stars se 29.10.2022 představí kulturista a fitness trenér Karlos Benda proti romskému majiteli bezpečnostní firmy Jaroslavu Kotlárovi. Takhle si povídali na tiskovce v pražském Duplexu.

Ohodnotit příspěvek

-73 Hodnocení
Líbí Nelíbí

Napsat komentář

  1. Sport pro mentální chudobu co dodat… dno má nový rozměr a je ještě populární… Dnes prostě frčí kdo má v hlavě víc nasrane je více in … Za mě je fajn v životě mít sílu a techniku pro obranu a za účelem Razení své cesty… A nezapomeňte bůh který není vytvořil dva typu lidi ,, silne a slabe no a slabí si koupili zbraně 🙂

  2. Se znepokojením pozoruji nárust popularity tohoto pseudosportu v posledních letech. Rovněž mě už nebaví ten trend novinářů pořád cpát sportovcům před huby mikrofon a neustále jim pokládat ty samé stupidní otázky (Takže jste vyhráli? – No, vyhráli, no…- A jaký je to pocit? – Tak určitě je to jakoby skvělý, prostě, jako, jsme tak nějak zahráli, no, a teď ani tomu pořád nevěříme, no, jakoby, no…) Protože většina sportovců jsou zkrátka prvoci, když dojde na rozhovory (viz. české tenistky). A nevinil bych je za to. Vždyť jejich primárním úkolem je za něčím běžet, a pak do něčeho třeba ještě jebnout. Mluvení u toho netřeba.

Rychlá odplata 🇻🇳

Voajéři v akci #4 🌏