in ,

Napíchnutá na plot 🇺🇲

New York USA. Devětapadesátiletá Paulina Nrecajová, rodačka z Albánie se kolem půl sedmé večer nacházela před svým bytovým domem Pelham Parkway na Bronxdale Avenue, když do ní a do boku budovy podle policistů narazilo SUV, které se vyhlo střetu s dodávkou, jež stála uprostřed křižovatky. Nrecajová byla napíchnutá na plot lemující vnější stranu bytového komplexu a poté v kritickém stavu převezena do nemocnice, kde o dva dny později zemřela.

45 letý řidič byl převezen do nemocnice k ošetření. Rozsah jeho zranění není znám. V současné době nebyla vznesena žádná obvinění.

Ohodnotit příspěvek

8 Hodnocení
Líbí Nelíbí

Napsat komentář

    • to neni uplne pravda…v tomto stavu nastava sok…jako pri kazdem vetsim zraneni…telo to pozna…vypalvi mimo jine hromadu endorfinu…na tiseni bolesti…pozustatky po dobach minulych kdyz jsi musel utect i po pahylu kdyz ti savlozuby tygr ukousl nohu…napriklad…(;…btw…zazil jsem vazne tezkou nehodu…komplet rozmlacenej hrudnik…skoro zadne zebro cele…rozdrceny organy…a kdyz sem se probral…a uvidel ty trosky co zbyly z auta tak me prvni napadlo ze to je skoda auta kdyz hasici strihali strechu…pocit me bolesti pri tom vsem byl asi jako kdyz se lehce uderite rukou do hrudniku…pri predvadeni tarzana…(;…

Koza vs. psi 🇷🇺

Brutálně zavražděná 17letá dívka 🇨🇴