in ,

Slepý tramvaják 🇨🇿

14.září 2022, Praha, ČR: 50letou řidičku dnes v dopoledních hodinách přimáčkl řidič tramvaje k další lince. Zaklíněnou ženu museli vyprostit hasiči a s lehkým zraněním byla převezena do nemocnice. Podle dechové zkoušky řidiči nepili před jízdou alkohol. V tomto místě je provoz tramvají i ostatních vozidel.

  1. Podle nápisu služební jízda zřejmě už končil a zatahoval do Kobylis do vozovny, nemohl se dočkat, až si skočí naproti Na Vyhlídku na jedno, dvě, slovy dvanáct a pojede domů chrápat. Ještě když jsem kšeftoval s domácími 52% pálenkami z Moravy, dováženými ve 2litrových petkách, největší odběratelé byli autobusáci, tramvajáci a strojvedoucí ČD.

  2. Co myslíte, že se tramvajákovi stane. Nic moc, pětilitr flastr, na max. 3 měsíce přeřazení do dílen za nižší plat a pak po formálním přezkoušení zas hajdy na tramvaj, protože tramvajáků je málo a DP, když má málo lidí, nemůže si dovolit vyhodit někoho, koho už navíc nemusí zaškolovat. Pro DP je to jen patálie, armáda právníků to vyřeší. Ženská přežila, možná jí DP zavře hubu nějakou kačkou odškodného, škody spláchne pojišťovna, jedeme dál. Pamatuji doby, když řidič DP zavinil nehodu, zavolal vysílačkou jako první jejich nehodovku, která se ještě před policií přiřítila vzadu s právníkem a ten začal hustit do poškozeného, že za nehodu může on.

  3. Nebrzdil protože měl mikrospánek. Nesouhlasím s tvrzením že všichni řidiči jsou naprostý čůráci, ale stačí aby bylo čůráků 20% a ty to zkazí těm ostatním. To je jak když potkáte auto s Ústeckou značkou. 1% může být normálních, ale když je zbylých 99% retardovaných, tak je to holt těžký.To nemluvím o tom že v dnešní době nemusí mít řidič tramvaje ani maturitu. Stačí správně zalhat u psychotestů a projít 10 týdenním kurzem a splnit pár zkoušek.

  4. Typicky zpiceny prazsky tramvajak…jezdim po Praze prakticky denne uz cca 10 let a jeste jsem snad nepotkal normalniho tramvajaka s mozkem. V Dopravnim podniku musi snad pri vyberku mit nejaky test, jestli je clovek totalni curak a tim padem idealni na tuhle praci. Neskutecne, co za zpiceny povl vymrdany soferuje tyhle XXtunove kolosy. Kolik ja uz tech vymrdancu zkurvenych vypicoval…jednou nekdo z tech curaku dostane pres tlamu a moc se na to tesim…

f8b7ed7a

Nuda v karanténě

306532409 446697374159931 5564415712045092924 n

O fous #9 🇨🇿