in

Výchova dětí v Číně 🇨🇳

Obsah tohoto příspěvku je pouze pro registrované uživatele.

Ohodnotit příspěvek

-94 Hodnocení
Líbí Nelíbí

Napsat komentář

  1. TPCO jak ja asiaty (sikmooke) velice uznavam a mam k nim respekt, tak cas od casu (hlavne z ciny – protoze jich je neskutecne cislo) se vyskytnou jedinci, kteri to v hlave nemaji v poradku… Sorry jako, ale ty male holky v tech letech vi prd a poradnej rodic je ma usmernit laskou, pripadne bububu a zacit je bit je fakt az na poslednim miste… Toto je ale fakt pres unosnou mez, ledaze y se jim schvalne vysrala do postele, coz pochybuji… Chudaci deti… Toto fakt ne DPC >.<

  2. vazne maju tri decka. nedavno som videl taky dokument, ze Cina teraz rychlo upustila od politiky jedneho dietata a zaviedla rovno politiku troch deti, lebo na udrzanie populacie treba mat cca. 2.1 dietata, a zapadne krajiny to kompenzuju imigraciou, ale ze pre Cinu nie je uz zachrany a nez nova politika troch deti prinesie efekt, populacia Ciny klesne na 600 milionov.

  3. Asi pokračují v rodinné tradici 👍 Připomnělo mi to diskuzi na seznamu nebo kde o trestání malých dětí, dle tý diskuze je to tady dost podobný. Některé děti naloženo vyloženě potřebují souhlas ale rozumě přes prdel ale to je tak 1 z 1 000 000, tyhle vypadali úplně v pohodě takhle z nich udělá leda úplný dementy, pokud se chudáci dožijí dospělosti, středověk neskončil středověk trvá! Týpek jí u toho natáčí místo aby se jich zastal, chudáci děti, musejí si doma připadat jak u cizejch 😭

  4. Ale prd výchova. To nám jen ukazují lidovou čínskou píseň „Lulat“ ( t na konci je neznělé). Je to o oslavě prvního mokrého snu každého číňánka. Můžeme tedy usuzovat, že malý čínský chlapec se stal dnes v noci šťastným mužem a rodina tak oslavuje tento jeho šťastný škvírkymžik.
    Začíná to slibným tempem perkusí, chytlavou melodií zpěvu, ale pak začne rytmus slábnout. Maminka se to snaží zachránit sólem na kopák, ale ani to moc nadějí nepřinese. Proto sáhne po posledním trumfu, a tím jsou dvě paličky pro rychlou kadenci na závěr, avšak přichází nečekané fiasko a hudebnické faux pas v podobě upuštění jedné paličky. Dále již nemá cenu toto vystoupení sledovat. Vstupné se nevrací.

    Jsou to sice rejže, ale pořád děti a taková nakládačka by poslala nejednoho zápasníka do nekonečných kotlármelců.

  5. Pingpongové jsou v drtivé většině vymleté palice, taková je tam mentalita, že se vychovává krutostí a bolestí, podobně i ve škole, harant je tam bezcenná existence. A násilí, stejně jako v Rusku, patří k formě společenské komunikace. Ale nemyslete si, ta mlátička stačí aby vybočila doma z lajny nebo se jí nepovedla nudlová polévka, dostane od starýho takovou nakládačku, že bude svojí krev vytírat do rána. Tak to tam zkrátka chodí.

O fous #9 🇨🇿

Prdelky #7 – Ariana 🇸🇰