in

O fous #10 🇺🇦🇷🇺

13.září 2022, UKRAJINA: Rusové vystřelili protitankovou řízenou střelu 9M111 Fagot na minibus s ukrajinskými vojáky. Fagot je ručně řízen pomocí naváděcího vodiče (lanko, drát), který má účinný dostřel 2500 m. V tomto případě byl však cíl příliš daleko a vodič se těsně před zásahem přetrhl.

Ohodnotit příspěvek

85 Hodnocení
Líbí Nelíbí

Napsat komentář

  1. Nevadí, Rusové teď zkrátili linii fronty, takže se UKčka budou muset hromadit na menším prostoru a bombardování bude efektivnější. Baví mě, jak většina společnosti žije v mediální iluzi ukrajinských úspěchů, ale když německej generál řekne, že to zase tak moc optimisticky nevidí, hrdinové od klávesnice to komentují slovy, že tomu nerozumí. Aneb přání otcem myšlenky. Asi ještě nějakou chvíli potrvá, než si tady většina uvědomí, že Západ a Ukrajina hrají piškvorky, zatímco Rusko hraje šachy. A jako každý šachový velmistr je vždy o několik kroků napřed. Ale je mi jasné, že ještě tuhle zimu bude spousta lidí klepat doma kosu s vypnutým topením a přitom si říkat, jak jsme to těm Rusákům pomocí sankcí nandali. Smutný na tom je, že současnou evropskou politiku odserou nejvíc naše děti, protože zničený průmysl a totální nekonkurenceschopnost vůči zbytku světa se bude napravovat desítky let. A Čína, Indie, Jižní Amerika ani Afrika nám s tím pomáhat nebudou, ti už mají Západu až po krk…

  2. uplne jednoducha otazocka chlapci a dievcata, takmer kazdy v NATO podporuje zbranami alebo vyhlaseniami ukrajinu,cela EU ma setrit a prestat odoberat plyn a ropu od rusov, a taka ukrajina nie je ani v EU ani v NATO a plyn aj ropu si veselo odobera dalej, dokonca vo vacsich mnozstvach ako pred zaciatkom „speci vojenskej operacie“ … najde sa princ na jednorozcovi, ktory mi to vysvetli?

What Is a Woman? „Sportovkyně“

Máte rádi kočičky?