in

Okraden v metru 🇺🇲

Chicago, Illinois, USA. Opilý Američan asijského původu byl okraden bandou zlotřilých Američanů afrického původu. Na rozloučenou ještě vyfasoval flaškou značku na čelo.

Ohodnotit příspěvek

-100 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Opravdu nevím proč, ale toto více než multikulturní video s zcela domestikovanými jedinci původem kdo ví odkud mi připomnělo mladého Nohavicu a song Fárám: „Do černýho dolu, hluboko pod zem, kde budou rubat černé uhlí a pít černou kávu. Tam neuvidíš trávu, jen to uhlí a černou zem. Bez naděje s černou duší, až po uši v černé tuši. Jsi víc černý než temná noc.“

  2. Nepravidelná rubrika „Poučme se z přírody“, Part1:

    Na podobný parazity (např. hyeny) vyzráli evolučně akorát levharti. Ty nechrání smečka, protože žijou single, takže se museli naučit vyrvat na strom antilopu, která váží x-krát víc než oni sami. Pro srovnání: je to jako nabalit Charlotu Štikovou a v komatu si jí ve 2 ráno táhnout do garsonky.

    Lidi by měli víc koukat na NatGeo, pak by zjistili, že po práci mají jít okamžitě domů a zbytečně neprodlévat v nálevnách a když už, tak nechodit sami a nenosit u sebe větší obnosy, apod.

Pracovní nehoda #38

Polibek s vlakem 🇮🇳