in ,

Vražda politika 🇹🇷

27.září 2022, Istanbul, TURECKO: Místopředseda istanbulského okresu Kartal Erkan Hançer (na fotografiích) byl zastřelen, když odcházel z trhu v Sancaktepe. Vrahem byl 31letý Orhan Ağbay, kterého si najal 42letý Yasin Karakışlak. Jeho mladšího bratra Hançer v roce 2002 zastřelil během sporu o peníze. Když se Karakışlak dozvěděl o jeho propuštění z vězení, začal plánovat krevní mstu. Policie po vrahovi i iniciátorovi stále pátrá. Zatčen byl pouze muž jménem Özal Demiray, který Ağbayovi s vraždou pomáhal.

Hançer byl včera pohřben v mešitě Samandıra Ebubekir Sıddık v Istanbulu. Smutečního obřadu se kromě příbuzných a blízkých zúčastnili j starostka Sancaktepe Şeyma Döğücü nebo předseda provincie MHP Istanbul Birol Gül.

Ohodnotit příspěvek

38 Hodnocení
Líbí Nelíbí

    • Zkusím tady trochu neobvykle vložit trochu morálky. Já už bych tomu totiž chtěl pozorumět. Co udělal Babiš tak zlého konkrétně třeba tobě, že mu přeješ smrt? Určitě je krysa a trochu levák, ale o kolik komu zkurvil život, že mu někdo přeje smrt? Jaký má dopad jeho žití na váš život? Já tomu opravdu nerozumím. Chtěl bych to vědět a třeba bych mu ji pak přál taky. Nemáte jen vymleté mozky propagandou a jedete na modní vlně? A ne, nejsem kobliha, ani ho nijak nepodporuju..

Pracovní nehoda #39 🇵🇰

Motonehoda #39 🇮🇳