in

Rusové se přijeli vzdát 🇺🇦🇷🇺

UKRAJINA: Posádka sovětského bojového vozidla pěchoty BMP-2 se telefonicky domluvila s Ukrajinci na podmínkách kapitulace a následně se přijela vzdát. Rusové jsou pravidelně informováni, že si nimi bude při bezproblémové kapitulaci dobře zacházeno. Za odevzdání nepoškozené bojové techniky, která se aktivně nezapojila do bojů, mají od Ukrajinců slíbenou finanční odměnu.

 1. Pánové a dámy. Pokud bych dostal takové nádherné podmínky tak kapituluju s lahvinkou dobře vychlazeného portského na stříbrném podnose a ještě jim přivezu 2 náklaďáky munice k tomu.
  Jinak zdražení dle mého skromného názoru přijde minimálně ještě jednou a to klidně o 100%.
  Dnes u mne byl známý a jeho tetě přišly údajně zálohy na elektriku od E.dg(Eon) ze 4k na 14K/1měsíc.
  Ještě si to nechám ukázat v papírové formě…..
  Prognóza 1x chléb = 200,-
  Je to čistě odhad ale nechtěl bych být majitelem třech bytů se třemi hypotékami a třemi nájemníky:)

 2. Ovečky na obou stranách si myslí jak je zrovna jejich strana strašně silná a jak krásně postupuje / vyhání protivníky ale ve skutečnosti dostávají obě řádně na prdel.. tohle totiž už není boj dronů a helikoptér vs. kozomrdi v horách. Tohle je už celkem vyrovnaný souboj a věřte že to nemá šanci ani jedna ze stran vyhrát. Tohle se bude mlet dokud se na něčem nedohodnou.

 3. 1) proč úkačka nemají taktický rukavice? 2) když klečím na evidentně vzdávajícím borcovi, kterýho jsem prohledal a ruce má za zády a nemá šanci něco udělat, tak bych rozbil hubu těm dvoum co na něj furt míří. Měl bych strach že kokotům se splaší nervová soustava, třeba kdyby kýchl a zastřelili by ho i mě. Nechápu proč na něj pořád míří, to jich je tam tak málo aby se báli jednoho týpka? Fakt idioti.

 4. Super, doufám v lidskost a normální zacházení s lidmi kteří nechtějí bojovat. Kdyby se takhle zachovala celá Armáda domluvily si příměří na zajištění celé oblasti mohlo být po válce. Pro mě za mně kdo chce válčit ať se postaví tváři v tvář někde v aréně. Ještě umlčet Putina aby nestrašil Atomovými bomby a aby zůstala ruka USA tam kde je. Svět by byl zase normální, i když to lítá všude možně.

pXDFsTXTCqAVCx8KHkGDAE 1200 80

Johnnyho trik s býkem 🇺🇸

001 1

Nález mumie 🇪🇸