in ,

Asfyxifilie

Asfyxifilie, též erotická asfyxie nebo erotická asfyxiofilie, je záměrné zamezení přívodu vzduchu do plic a krve do mozku během provádění erotické aktivity. Při tomto typu erotického škrcení či dušení dochází k prudkému nárůstu sexuálního vzrušení i znásobení prožitku následného orgasmu. To vše jak při souloži, kdy se tomu v angličtině říká breath control play, či při osamělým hrátkách se smrtí (často takzvaná noose play), kdy jde o autoerotickou asfyxii (AEA). Při autoerotické asfyxii si jedinec ono vytoužené dušení či škrcení provádí sám, obvykle i za použití různých více či méně složitých pomůcek či zařízení. Což onen jedinec dosti často nepřežije, protože zákon schválnosti platí i zde. Co se může pokazit, pokazí se zákonitě v té nejméně vhodné chvíli. Vytoužená la petite mort, neboli „malá smrt“, tedy podivuhodný stav rozšířeného vědomí v okamžiku orgasmické extáze, plynule přejde ve smrt velkou a nevratnou. Záliba v této praktice, označované jako asfyxiofilie, je klasifikována jako sexuální úchylka.

Provozování erotické asfyxie je velmi nebezpečné, protože při ní, když se to jen malinko přežene, může snadno dojít k poškození mozku. Při drsných hrátkách se smyčkou pak může nastat i reflexivní zástava srdce (hrubým tlakem na baroreceptory krkavic vyvolaná vagotonie). Ještě nebezpečnější je osamělá autoerotická asfyxie, během jejíhož provozování může dotyčný úplně ztratit vědomí a z erotického psychotripu se už neprobudí.

Případ z Lotyšska. Nalezené mrtvé tělo třiadvacetileté nahé ženy na posteli, která se nešťastnou náhodou uškrtila když se oddávala autoerotice, při níž se přiškrcovala nylonovým provázkem.

Ohodnotit příspěvek

55 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Když jsem si tohle přečetl a nejspíš díky za to, že tyhle praktiky mě dost odrazují a nikdy bych se takové sračky nezúčastnil. Chlap má péro, baba kundu a tak to je! Dnes je to samá buzna, trans mrdka, oni a kdo ví co ještě a všichni mají tendenci ukazovat světu, že oni jsou ti lepší a odlišní od ostatních. Mrdám to a celý tenhle směr kterým se vydává lidstvo. Fuck off těmhle lidem co zkouší tyhle věci.

  2. Šukal jsem jednu tlustší ,24let, jiný mě moc nechtej, nejsem peknej, ale to je jedno. Nicméně vyloženě chtěla, abych ji škrtil při mrdu. Moc se mi do toho nechtělo, pač nejsem uchyl zadrbany a pěkná nebyla, po pár sklenicek vina… Lupnu modry zázrak a bušim to do ní jak hluchej do vrat až mě pálí péro a mám mžitky pred očima, u toho ji lehce skrtim a sama mi mačka ruku ať přitlačim. Pico držím ji za krk, že mám křeč v ruce.
    No pánové takovej orgáč jsem nezažil, ta se snad deset minut kroutila a strikala jak fontana. Tam to bylo zralý na uklizeci firmu. Do dneska jsem nic takového neviděl. Takže věřím, že to lidi láká.

Nález mumie 🇪🇸

Ukrajinka v polském obchodě 🇺🇦🇵🇱