in

Výbuch na Kerčském mostě 🇺🇦🇷🇺

Záběry ze sobotní exploze na Kerčském mostě spojujícím anektovaný Krymský poloostrov s Ruskem. S odvoláním na nejmenovaného, vysoce postaveného ukrajinského představitele informoval americký list The New York Times o tom, že akci zorganizovaly ukrajinské tajné služby, které na most vyslaly nákladní vůz s bombou. Rusko oficiálně zodpovědnost Ukrajině nepřisoudilo, Kyjev se rovněž k zodpovědnosti nepřihlásil. Zahynuli tři lidé.

Ohodnotit příspěvek

78 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Me hrozne bavi, jak dementi tleskaj kazde rusacke prohre a chteji zapojit NATO. Presne uplne stejne jako tyhle dementi se chovaji ty vymazanci v rusku co stoji za putinem.
    Jenze v nas neprospech bohuzel hraje to, ze opravdu nikdo nevi, jestli to ten mental zmackne nebo ne. Vsichni tady jen spekuluji, odhaduji, predpovidaji…
    Ale to jak je rusak vymastenej dokazuje kazdym dnem, jak tem svojim lzim, presvedcenim a dezinformacim sami veri.
    Takze tleskejte dal. Protoze i kdyby si to rusak odpalil sam, tak bude tvrdit ze ne. A momentalne si jen pripravuji pudu a zaminku pro to, proc to zmacknout. I kdyz celej svet bude vedet ze to jsou lzi, pro ne to bude pravda a tim to cele skonci.

Dramatická situace 🇺🇦

Poprava před barem 🇧🇷