in ,

Ubodaná hasička 🇺🇸

29.září 2022, New York, USA: 34letý Peter Zisopoulos ubodal při nevyprovokovaném útoku v Queensu 61letou Alison Russo-Ellingovou, poručíka FDNY EMS (New York City Fire Department Bureau of Emergency Medical Services) ve službě. Zisopoulos byl vzat do vazby krátce poté, co se zabarikádoval v nedaleké budově. Byl obviněn z vraždy druhého stupně a držení zbraně. K činu se nepřiznal a prý ji nezabil. Od roku 2018 má na kontě několik psychiatrických záznamů. I podle jeho obhájce nemá ponětí o tom, že by udělal něco špatného. V případě odsouzení mu hrozí 25 let až doživotí. Alison byla u záchranného hasičského sboru přes 25 let a 11.září 2001 byla jedním z prvních hasičů, zasahujících u Světového obchodního centra. Posmrtně byla povýšena na kapitána.

Ohodnotit příspěvek

-75 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. LOOOL hasiči obecně sou k hovnu…plamínek v krbu si umim uhasit i sám….ale ženská hasič? To musela bejt naprosto zbytečná fuchtle kterou tam všichni obcházeli a tolerovali protože určo měla jednoho spratka s každým kolegou…nakonec skončila jak si zasloužila….zdechla na ulici jak použitej a odhozenej prezervativ…mrdka z ní tekla do kanálu

  2. To je taková ta (nejen) americká klasika, kdy díky tomu, že spousta hlavně nebohatých lidí má jen základní zdravotní pojištění nebo zpravidla žádné, tak zvláště psychiatrické případy nejsou nikde příslušně lékařsky podchyceny a odborně léčeny, takže běhají nekontrolovatelně mezi lidmi a nikdy nikdo neví, co provedou. Jako zde, kdy magor s několika policejními záznamy, že je psychouš, zas někoho jen tak napadne.

Adriana Chechik si poranila páteř 🇺🇸

Thajky #2 🇹🇭