in

Heidi a Leni Klum

49letá německá modelka Heidi Klum natočila se svou 18letou dcerou Leni Klum (jejím otcem je Flavio Briatore, italský multimilionář, známý svým působením v šampionátu Formule 1) reklamu na spodní prádlo značky Intimissimi (kolekce podzim/zima 2022).

Ohodnotit příspěvek

80 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. ja jsem dneska nějakej negativní, ale existuje do píči něco víc bizarnějšího? Ještě ta hudba k tomu a to někomu příjde dobrý trávit čas natáčením takových píč tupých? Se berou vážně asi holky moc. Pak hodí #me too na fotografa a borec ještě půjde sedět protože ve špatnou chvíli vyfotil tupou píču, ať jdou radši vařit knedlíky starýmu až příjde z hokny

  2. Tohle je zahranoua ,nepřístupné , diskriminační a sexistické . Co si to dovolujou?! Modelky bělošky mladá ,stará ukazují a odhalují prsa,ani náznak špeku a velké prdele. Obě hetero!!! Bez duhové vlajky potetování. Bez komeníka. Tak tohle ne!!!! To je nepřístupné a rozhodně nevyvážené. Doufám ,že Brusel zasáhne a reklamu zakáže. Takhle by to nešlo! Dnešní reklamu si představuji jinak. Nehoráznost toto.

Drsnější manželská hádka 🇧🇷

Prdelatá Scarlet 🇬🇧