in

Veganští aktivisté v obchodech vylévají mléko na zem a vyzývají k „rostlinné budoucnosti“ 🇬🇧

Animal Rebellion uspořádala koordinované akce v několika „luxusních“ obchodech v Londýně, Norwichi, Manchesteru a Edinburghu před zraky nic netušících zákazníků.

V rámci demonstrace nazvané „Milk Pour“ (vylévání mléka) mladí ekohipsteři podnikli „nájezdy“ na obchody Harrods v západním Londýně, Fortnum & Mason na Piccadilly, Waitrose v Edinburghu a Whole Foods a M&S. Z regálů brali kanďáky s mlékem, které následně vylévali na podlahu a při tom vyzývali k rostlinné budoucnosti. Po vylití několika kartonů si pak skupina sedla na zem do mléka a odmítla obchod opustit. V obchodním domě Harrods se cílem aktivistů stal pult s masem, zatímco v obchodním domě Fortnum & Mason byl poničen pult se sýrem.

Organizace Animal Rebellion uvedla, že vyzývá k budoucnosti založené na rostlinné stravě a zdůrazňuje, že je třeba podporovat zemědělce při přechodu na udržitelný potravinový systém založený na rostlinné stravě.

Ohodnotit příspěvek

-151 Hodnocení
Líbí Nelíbí

 1. njn… to je tak ,když dřív by někteří jedinci měli účinné medikamenty s pravidelným docházením ke specialistovi, kdežto dnes tyto povinnosti nemají a říkají si vegani, BLM, LGBT, genderfluid, nebinár… atd atd… Všichni ti, co jsou užiteční společnosti asi jako automat na prcgumy ve Vatikánu. Svět se v prdel obrátil, definitivně…

 2. Vypatlaná mládež, za kterou můžou vypatlaný eko matky, debilní rodiče co neumí dítě plesknout když je to potřeba. Mládež co má vše jednoduše dostupné, nic nepotřebují, nic nedělají, nemají žádný respekt a úctu. Všechny moudra mají ze sociálních sraček a myslí si jak jsou jiní a vyjímeční. Až nebude čím svítit, topit a nebude pořádně co huby tihle kotrmela chcípnou jako první.

 3. A pak se hrozně divíme, že nějakýmu blbečkovi mrdne a vystřílí LGBT hospodu. Jasně, že reakce nesmyslná i jiné téma, ale princip stejný. Marginální skupina obyvatel hlučně prosazuje svoje pošahaný výplody a kdo nesouhlasí je fašista, xenofob, prostě odpad. Jak by asi kundy reagovaly, kdybych jim v autobuse začal stříhat vlasy s tím, že jsem plešatej a jejich vlasy mě tudíž uráží a hlavně mi způsobují společenskou fobií?A fakt nechápu, proč tam s nimi diskutují.

 4. Pro nettezzaumanaa.
  To, že jsou děti v pubertě tupý nikoho nepřekvapí. Všichni co jsme se dožily vyššího věku jsme tím prošli.
  Ale, že se veřejně přiznáš, že tvá výchova stojí za hovno a ještě se těch parchantů zastáváš ukazuje, že jsi
  normální čůrák.
  První by každá z těch poloopic měla chytit 4 facáky od fotra a pak by si fotr měl 2-3 bomby nasázet sám za vlastní čuráctví.
  Jo a pak bych je to nechal uklidit a poslal bych je na převýchovu do banánový republiky v Multánu.
  Je to poblíž Ulanbatáru ve státě Tamilnád.
  Půjčím Ti mapu.
  Neber to nijak osobně. Ale mít tak blbý děti tak je mlátit nebudu ale tohle bych jim už z podstaty zakázal a to pod pohruškou, že je vydědím a ať táhnou.
  Naše víska je malá a já si nenechám dělat ostudu.

 5. Může mi někdo vysvětlit, čeho tím, že vyjebou mlíko na zem, dosáhnou?? Naprosto nesnáším plýtvání, takže bych je v tom mlíku nejradši utopil, ať to aspoň nepřijde vniveč. Neříkám, že by se lidstvo nemělo v něčem trochu vzpamatovat, ale serou mě tyhle „veledůležitý“ děcka, který si myslí, že zrovna oni jsou výjimečný a spasí svět. Ale asi se ze mě stal, v mých dvaatřiceti letech, zapšklej a smrdutej čurák, co nesnáší nebinární a ekobioveganský mamrdy, co se snaží určovat trendy…

 6. Umíte si představit jak musí vypadat myšlenkové pochody takovích podlidí?

  „Homouš“ : To je ale hrozné, jak zabíjejí ty zvířátka. To se mi nelíbí!
  „Retard“ : Jo! Půjdeme do vobchoďáku vylejt mlíčko. To ten problém vyřeší!
  „Homouš“ : To je ale parádní nápad. To budou ty masojedi zasraný ale čubrnět!
  „Retard“ : Připravím ceduly, ale ten nápis tam budeš muset napsat ty. Já to totiž neumím!

  Asi takhle si představuju jejich konverzace a myšlenky.
  Připomínaj mi ty homouše který nemaj rádi ropu a plyn, a řešej to tak že na všechno lejou rajčatovou polívku.
  Ti sráči měli moc lehkej život. Bez těch svejch veganskej sračkoprášků a hovnolulí by nepřežily ani tejden.
  Ale to jim nemůže nikdy dojít, protože tatínek všechno to mlíčko zacáluje pyčo.

  Zabijte se vy dementi nebinární. Tak pomůžete planetě nejvíc.

 7. Tu sa krásne ukazuje aký ste vy čuráčikovia pozadu a žijete stále socík. Skleníkový efekt tu rozoberať radšej ani nebudem rovnako ako fosílne palivá a podobné záležitosti. Len si dávajte to vaše knedlo zelo banda primitívna. Túto planétu už nezachráni nič…. Sláva Ukrajine 🇺🇦❤️🇺🇦snáď aspoň tam sa to na dobre obráti

 8. Je dobře, že to je na videu, protože za pár let tomu nikdo nebude věřit. Stejně jako když starý panny s knírem a bobrama v podpaží v Německu tleskaly bojovníkům ISIS infiltrovaným mezi inženýry z Afriky. Léčit se to nejspíš nedá.

  Já kdybych zamlada doma rozjížděl tyhle postmoderní kryptobolševický sračky a navlíkal se do trika s tím buzerantským somrákem Guevarou, tak by se po mně fotr tak prošel, že by mě na ARO museli vycévkovat.

  Většina této pakáže je ale z rozvrácených rodin, takže tam chybí odpovídající zpětná vazba.

 9. Myslím si ,že tohle jsou bouře ve sklenici vody. Většina lidí naně sere. Jenom se dává téhle špíně více mediálního prostoru. Proč? Poutá to pozornost. Lidé čtou , sledují debaty a tv a jsou nasraní.Lidé se rozčilují , hádají a vyhranují. Je očem debatovat psát atd. Podstatné věci unikají a media chtějí jen vydělat peníze . Dnes již lidi musí šokovat nebo pořádně nasrat,aby je někdo sledoval a poslouchal a latka se posouvá. Udělali to naopak dobře nechali tyhle kundy v klidu vylít pár mlék a konec . Kundy si mysleli ,že dostanou přez hubu a vše se rozmázne. Oto těmhle debilům jde.

Na střeše nemocnice v Pákistánu byla nalezena tlející těla 🇵🇰

Raketový útok ve Lvově 🇺🇦🇷🇺