in

Žena za volantem 🇹🇷

28.září 2022, TURECKO: Na čtyřech místech zlomená levá noha, to je výsledek incidentu z města Sultanbeyli, kde byl 23letý Abdullah Gündüz přimáčknut osobákem k dodávce. Na vině byla řidička jménem Yetera Demira, která prý ztratila kontrolu nad volantem při odbočování do ulice. Gündüz jí teď chce žalovat, prý mu ani nezavolala a neomluvila se.

Ohodnotit příspěvek

-33 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. No, tak to by asi uz stacilo. Ted bych si tu prisla pro par dislajku, prosim. Zeny zpusobi podstatne min dopravnich nehod, nez muzi. Ja nedelala presny vypocet zohlednujuci, ze je ridicek mene, i pres to stale bude tento ukazatal v nas prospech. Jeste nizsi podil mame smrtelnych nehod. To jsou data. Data, ktere svedci o muzske prevaze neschopnosti udrzet veci pohromade. Vase nehody zpusobuje EGO, nase strach…. protiname se v nepozornosti. Takze bojs. Neserte me, za chvili vyjizdim do Otrokovic…. 😜

  2. Typická píča s mlíkem v palici, co nepatří za volant, nezvládne auto ani když zatáčí krokem a když něco provede, ani neumí couvnout, na všechno mrdá, hlavně tam řešit parchanty. Mozek se jí evidentně přemístil do té megaprdele, do které ji měli všichni kolem nakopat, až by se zesrala a pak jí do toho narvat ten její slimácký ksicht.

Zastřelení K. Thomase 🇺🇸

Harvey Wallbanger – dostihový bizon 🇺🇸