in , ,

Náraz bombardéru Su-34 do paneláku 🇷🇺

17.října 2022, RUSKO: Pravděpodobně kvůli ztrátě tahu motorů krátce po startu se stíhací bombardér Suchoj Su-34 (cena přes 900 mil. Kč) zřítil do obytné oblasti ve městě Jejsk v Krasnodarském kraji. 13 lidí zemřelo, 19 bylo zraněno, 72 bytů bylo zničeno. Piloti přežili. Podle ruského Ministerstva pro mimořádné situace šlo o cvičný let a na palubě nebyly žádné výbušniny, tudíž nedošlo k explozím, pouze hořelo letecké palivo. Výbuchy však bylo slyšet dlouho po nárazu.

Komunikace pilota s dispečerem letového provozu.

Pilot: Haló, dispečere, kurva my padáme, padáme. Dispečer: Rozumím, rozumím, odškrtávám. Pilot: Kurva, nepochopil, do prdele…

Tři vteřiny před nárazem se oba členové posádky katapultovali.

Výbuchy a objevení pilota

Veniamin Kondratyev, guvernér tamního kraje, přišel s radou: ti, kteří přišli o domov nebo příbuzné, mají jít v dobré náladě do práce.

Ohodnotit příspěvek

88 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Za 1) nejsem odborník na výbušniny, ale pokud by v bombardéru nějaké bomby byly, očekával bych že z paneláku zbyde možná sklep. Ale určitě se pletu.
    Za 2) jak kurva nepochopil? Však si je odškrtl ze seznamu zbývajících živých pilotů. Nečekal že mužik najde v oparu vodky kapitolu ze školení o katapultáži.
    Za 3) ten Vemenin Kundatryjev asi nedávno slyšel tu písničku „Dělání dělání, všechny smutky zahání“, nebo je to úplnej pičus.

    Jo, bé je správně.

Budka Box

Popravená bonzačka 🇧🇷