in

Vladislava Shelygina 🇷🇺 🇫🇮

21letá Vladislava Shelygina se narodila 8.února 2001 v ruském Mončegorsku, ale nyní je občankou Finska. Žije a studuje ve městě Rauma. Má ráda vaření, cvičení, hraní her a vzhledem k úspěchům na sociálních sítích (Instagram + Twitter = 3,5 mil. sledujících) si založila i účet na Onlyfans.

https://instagram.com/vladislava_661 https://twitter.com/Vladislava661 https://onlyfans.com/vladislava_661 https://vladislava661.me/


Ohodnotit příspěvek

-45 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Ten xicht vážně nic moc, výraz jak Nicolas Cage, tedy jen jeden a ochrnutý svaly v xichtě. Ale tvrdit že je hnusná nebo tlustá… tvl víc jak polovina zoufalců tady má doma obtloustlou mařku, kterou poslouchaj na slovo aby ho 2x do roka mohli strčit do její špatně oholený kundy s přesahujícím „svetrem“ na prdel. Ten zbytek mydlí barana, nebo „mlátí tu svojí mokrou vopici po hlavě“ sám.
    Kdyby jim tahle „prdelačka“ sedla na xicht a naprděla do huby, tak jim mrdka vyteče ještě dřív, než se jim stačí postavit.

  2. Stále jeden a tentýž výraz, nucený kyselý škleb a dětinské rádobynadržené šilhání očima. Jinak vyjma hlavy a vlasů stejné tělo měla před mnoha lety jedna 19-letá čubka, která po půlročním šukání se mnou najednou začala, že bychom se mohli sestěhovat a vzít se. Do 24 hodin už nebyla moje přítelkyně, až na to parádní šukání a že se uměla chovat jak nadržená děvka (což se mi líbilo) to byla jinak stejně děsná píča.

Rozjetý nigga 🇺🇸

Likvidace teroristy 🇮🇱🇵🇸