in

Nepovedená loupež #15 🇧🇷

19.října 2022, BRAZÍLIE: Revolverem ozbrojený Watson da Natividade Batista vstoupil v doprovodu dvou osob (muže a ženy) do obchodu ve městě Manaus a oznámil loupež. Ta však netrvala dlouho, protože přiběhl zákazník a střelil ho do ksichtu. Watson prý přežil a byl převezen do nemocnice, ale nejsou známy žádné informace o jeho zdravotním stavu. Komplicům se podařilo uprchnout a zatím nebyli nalezeni.


Ohodnotit příspěvek

75 Hodnocení
Líbí Nelíbí

 1. Zásah do hlavy je pro 99,999999% lidí konečná okamžitě, pro zbytek to při velkém štěstí znamená slintání na vozejku. A tady týpek pomalu dělá že nic a nebýt svědků tak snad i uteče. Ten tam musel mít bramboračku už před zásahem…

  Sice se říká že kopat do někoho kdo leží je srabárna, ale toho prodavače naprosto chápu. Když viděl že v hlavě má hovno, myslel že mozek má místo hoven a chtěl ho dodělat.

  • ne vždy – příklad Ivan Jonák – střela prolítla tvářemi, ustřelila mu jazyk a přežil. Jazyk strčil do kapsy a šel do nemocnice.

   Pokud myslíte že zásah do hlavy je ekvivalent zásahu mozku a míchy, tak ne nezbytně tomu tak musí být.

   Jsou i případy (malé ráže, malá rychlost projektilu, úhel a podobně), kdy při šťastném zásahu do lebky může projektil odkočit a odrazit se od lebky (ale to je fakt pekelné štěstí a ty faktory se sejdou jednou za uherský rok).

Dodělaný rotvajlerem 🇲🇦

Zastřelení Mosese Portilla 🇺🇸